SAP as a basic financial tool

iCal

SAP as a basic financial tool

Kiedy?

20 kwietnia 2018 (piątek)

09:00 - 11:00

Opis: SAP – a program many people have heard about but for most it is still something unreadable. We set ourselves the goal of this training to change it.
From this training you will learn:
–  What is SAP in financial terms for,
–  What are the basic transactions,
–  How to generate basic SAP reports, etc.

Szkolenie odbędzie się w sali komputerowej nr 22 Biblioteki UŁ (stara część), ul. Matejki 32/38.

Prowadzący:

Firma: Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Oddział EMEA Service Center w Łodzi

Whirlpool is the place where moments matter, and so do people.
We care about our people and we are continuously seeking to support them in their development just as we are committed to go the extra mile for our customers.
Whirlpool Corporation is the number one major appliance manufacturer in the world, with approximately $21 billion in annual sales, 93,000 employees and 70 manufacturing and technology research centers in 2016. The company markets Whirlpool, KitchenAid, Hotpoint, Bauknecht and Indesit in nearly every country throughout the world.

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Wszystkie dostępne miejsca zarezerwowane.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii