Uniwersyteckie Targi Pracy 2017

Loading Map....

Data/Czas

16 listopada 2017 (czwartek)

Wydział Zarządzania

Targi Pracy Łódż 2017

XIII EDYCJA UNIWERSYTECKICH TARGÓW PRACY

16 listopada 2017 roku na Wydziale Zarządzania przy ulicy Matejki 22/26 odbędą się Uniwersyteckie Targi Pracy

W godzinach 9.00-15.00 firmy z regionu łódzkiego oraz innych województw będzie prezentować oferty pracy, praktyk i staży kierowanych do studentów oraz absolwentów.

Zapraszamy studentów do udziału w największym tej jesieni spotkaniu z pracodawcami na Uniwersytecie Łódzkim.

• ponad 50 firm
  • oferty pracy, praktyk i staży
  • wsparcie doradców zawodowych w Strefie Doradczej
  • profesjonalne zdjęcia do CV
  • Strefa Ofert
  • konkursy z nagrodami

Gościem specjalnym wydarzenia będzie jeden z najdynamiczniejszych przedstawicieli młodego pokolenia w polskiej branży marketingowej, który w 2014 roku zdobył 2. miejsce w konkursie na Człowieka Roku Polskiego Internetu. Podczas Targów wygłosi motywującą prelekcję do osób dopiero wkraczających na swoją ścieżkę zawodową.

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego najlepszym studentom wejście na rynek pracy ułatwia jeszcze bardziej – partnerzy Targów maja możliwość przeprowadzenia z nimi szybkiej rozmowy rekrutacyjnej. Pracę można więc znaleźć od ręki.

Osoby, które dopiero zaczynają zastanawiać się nad poszukiwaniem pracy, mogą w strefie doradczej skonsultować treść i wygląd swojego CV, porozmawiać z profesjonalistami o swoich zawodowych pomysłach lub zrobić sobie profesjonalne zdjęcie.

Tuż przed Targami będzie można zaplanować szczegółowo swoją wizytę na smartfonie dzięki aplikacji mobilnej (dostępna darmowo w App Store i Google Play).

Zobacz stronę Targów