(Team) leader – czyli kto?

Miejsce szkolenia:

Biuro Karier UŁ

ul. Lumumby 14, Łódź

Loading Map....

Dodaj do kalendarza

iCal

(Team) leader – czyli kto?

Kiedy?

25 kwietnia 2018 (środa)

Opis: Lider czy kierownik? Przywódca czy kontroler?
Umiejętności przywódcze można wykorzystać w wielu sytuacjach: na studiach podczas pracy projektowej, zawodowo kierując zespołem, każdego dnia wykonując codziennie obowiązki wymagające współpracy.
Projekty IT rządzą się swoimi prawami – jednak nadal sprawdza się ta sama zasada: zespół lidera odniesie sukces. Podczas warsztatu przyjrzymy się mechanizmom działania w grupie, roli lidera i kierownika, zastanowimy się nad skutecznością różnych sposobów zarządzania projektem. A to wszystko po to, aby pomóc odnaleźć się we współczesnym świecie pracy projektowej i potrzeby wspierania rozwoju umiejętności liderskich.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: Sii Sp. z o.o

Zatrudniając ponad 3 300 specjalistów, Sii jest dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce.
Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.
Specjaliści Sii realizują projekty dla firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.
Posiadamy w Polsce 8 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.
Oddział w Łodzi powstał w 2012 roku i ma swoją siedzibę przy ul. Kopcińskiego 79.
Oprócz rozwoju w kierunku technologicznym polegającym na kontakcie z najlepszymi specjalistami i doskonaleniem umiejętności technicznych podczas szkoleń, chętnie spędzamy wspólnie czas, nie tylko podczas licznych wydarzeń integracyjnych – razem rozwijamy swoje pasje!
Spotykamy się podczas treningów biegowych, mamy własną drużynę piłki nożnej, gramy w planszówki czy piszemy bajki dla potrzebujących!
Organizujemy również wydarzenia branżowe m.in. konferencję http://GET.NET , jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z technologiami .NET w Polsce.

Adres www: www.sii.pl

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii