IDEA

Cykl bezpłatnych warsztatów dla studentów i absolwentów prowadzony przez praktyków biznesu, profesjonalistów wielu branż i firmy szkoleniowe. Celem tego wydarzenia jest pomoc młodym ludziom w nabywaniu kompetencji ułatwiających podjęcie aktywności zawodowej.

STATYSTYKI

W latach 2006 – 2016 w ramach siedemnastu edycji Akademii Kompetencji osiągnęliśmy we współpracy z Państwem następujące rezultaty:

668 zrealizowanych szkoleń

11272 przeszkolonych studentów i absolwentów

432 firmy prowadzące szkolenia

W zeszłorocznej edycji Akademii Kompetencji w szkoleniach wzięło udział aż 934 studentów i absolwentów UŁ.

UCZESTNICY

Uczestnikami wydarzenia są studenci i absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego zainteresowani rozwojem zawodowym, otwarci na propozycje rynku pracy, gotowi do podejmowania wyzwań. Zgłoszenia dla studentów i absolwentów są dobrowolne i bezpłatne.

KORZYŚCI DLA FIRMY

BIURO KARIER UŁ ZAPEWNIA

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Pracodawca, podejmując współpracę z Akademickim Biurem Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego, zobowiązuje się do:

SALA SZKOLENIOWA

XVIII edycja Akademii Kompetencji odbędzie się w samym centrum kampusu uniwersyteckiego w siedzibie Akademickiego Biura Karier Zawodowych UŁ przy ul. Lumumby 14. Do Państwa dyspozycji będzie sala szkoleniowa wyposażone w:

TERMINY

20 Marca 2017 - 31 Maja 2017

ZGŁOSZENIA

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w XVIII edycji Akademii Kompetencji zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego pod poniższym linkiem. Każdy nowy tytuł szkolenia powinien być zgłoszony poprzez ponowne wypełnienie formularza. Udział pracodawców w wydarzeniu jest bezpłatny.