Za niespełna dwa miesiące wystartuje Akademia Kompetencji 2020 – cykl szkoleń dedykowany studentom i absolwentom Uniwersytetu Łódzkiego. Od 27 stycznia na Facebooku możecie głosować na tematy szkoleń i zgłaszać własne propozycje.

Akademia Kompetencji to cykl bezpłatnych warsztatów prowadzony przez praktyków biznesu, profesjonalistów oraz firmy szkoleniowe. Celem wydarzenia jest wsparcie młodych ludzi w zdobywaniu kompetencji poszukiwanych na rynku pracy. Do tej pory zorganizowaliśmy 20 edycji i 758 szkoleń, w których wzięło udział ponad 12 000 uczestników. Kolejna okazja niebawem. Akademia Kompetencji 2020 odbędzie się w dniach 23 marca – 8 kwietnia 2020.

Akademia Kompetencji 2020 – dlaczego warto?

Akademia Kompetencji to nie tylko okazja do rozwijania kluczowych na rynku pracy umiejętności. To także okazja do rozbudowania CV i dodania kilku pozycji w sekcji Kursy i szkolenia (o tym, co jeszcze warto wpisać do CV przeczytacie TUTAJ). To jeszcze nie wszystko – większość szkoleń prowadzą przedstawiciele firm z Łodzi i regionu. Zgłaszając udział macie szansę na poznanie potencjalnych pracodawców, aktywne uczestnictwo pozwala z kolei na zaprezentowanie się im z dobrej strony.

Jakich szkoleń szukacie?

Podobnie, jak w poprzednich latach, zapraszamy Was do współtworzenia Akademii Kompetencji. Na naszym Facebooku zapytaliśmy, jakich szkoleń szukacie. Do 9 lutego możecie oddać głos na przygotowane przez nas propozycje lub wyjść z własnymi pomysłami. Rok temu największym zainteresowaniem cieszyły się MS Excel, Nowoczesne metody zarządzania (SCRUM, Lean, Agile) oraz Analiza danych i ich prezentacja. Jak będzie tym razem? Ankieta jest dostępna TUTAJ.

Terminy

Akademia Kompetencji 2020 odbędzie się wiosną. Szkolenia rozpoczynamy 23 marca i zamykamy 8 kwietnia. Co będzie się działo przez najbliższe dwa miesiące? Całkiem sporo! W połowie lutego, dysponując listą interesujących Was tematów, zaprosimy do współpracy pracodawców. Na początku marca ogłosimy listę szkoleń, które zrealizujemy w ramach tegorocznej edycji wydarzenia. Będziemy starać się, żeby propozycje stanowiły odpowiedź na zgłaszane przez Was potrzeby. Zapisy na szkolenia uruchomimy w okolicach 16 marca.

Informacje dotyczące Akademii Kompetencji będziemy publikować na bieżąco na naszej stronie (W TYM MIEJSCU) oraz na Facebooku (TU).