EY Opent Talk po angielsku

EY Opent Talk po angielsku

Gdybyś miał okazję zapytać o coś doświadczonego audytora, co by to było? Jakie podróże służbowe były najbardziej niezapomniane w ich karierze? Jak zbudować karierę w międzynarodowej firmie? Jak pracować z różnymi klientami?
EY Open Talk with students

EY Open Talk with students

If you had a chance to ask an experienced auditor about anything, what would it be? What business trips were the most memorable in their career? How to build a career in a multinational company? How to work with various clients?Or maybe you’d like to know their opinion on innovations and the role of audit … Continue reading »
Czas jako nowa waluta

Czas jako nowa waluta

Czy wiecie, że oprócz klasycznych banków, w których zazwyczaj dokonujemy transakcji finansowych, istnieje również inny rodzaj tej instytucji? Są to banki czasu. Tradycyjne banki mają swoje siedziby, oddziały, biura. Bank czasu nie potrzebuje aż takiej infrastruktury, wystarczą ludzie chętni do wzajemnej wymiany dóbr i usług.
Your point of view

Your point of view

Take a look at your reality and reflect where you want to go. Today, we invite you to check a coaching activity that allows you to reflect on a chosen by you area of your life. It might be career (in Career Office we have to put it in the first place!), family, love, relationships … Continue reading »
Medytuj! Jak? To proste!

Medytuj! Jak? To proste!

Trudno Wam pokonać gonitwę myśli w głowie i uspokoić umysł? Często zżera Was stres albo męczy niepokój? Jest sposób, który możecie wypróbować sami w domu i naprawdę się odprężyć – medytacja!
Be your own barista

Be your own barista

Zostań domowym baristą – czyli od czego zacząć swoją przygodę z kawą i jak nauczyć się ją rozpoznawać. Tak ogólnie i w wielkim skrócie, bo wiecie, o kawie można opowiadać godzinami! Warto na wstępie zaznaczyć, że kawa wymaga zaangażowania i czasu.