Intensywny kurs Excela albo szlifowanie angielskiego za darmo? Tak, to możliwe! Wszystko za sprawą projektu Students’ POWER, który realizujemy w Biurze Karier UŁ.

22 marca wystartowały zapisy na kolejną edycję szkoleń Students’ POWER. Tym razem zapraszamy Was do 1. ścieżki szkoleniowej, w której czekają kursy Praktyczny Excel oraz Business English – konwersacje. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was pakiet szkoleń miękkich – w sumie 64 godziny praktycznych zajęć!

Dla kogo?

Projekt Students’ POWER jest dedykowany studentom i studentkom Uniwersytetu Łódzkiego. Ważne: szkolenia są dostępne dla osób, które studiują na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych. Dodatkowo, każda osoba może skorzystać ze wsparcia projektowego wyłącznie jeden raz. Jeśli korzystaliście ze staży lub kursów i szkoleń, realizowanych w ramach Students’ POWER, niestety nie będziemy mogli zaprosić Was do udziału w zajęciach. W takiej sytuacji zapraszamy do sprawdzenia innych możliwości w naszej szkoleniowej ofercie (TUTAJ).

Jak się zgłosić?

Na stronie projektu dostępny jest formularz zgłoszeniowy. Rejestracja na zajęcia obejmuje 3 kroki:

 1. Wybieracie jeden z kursów (Praktyczny Excel lub Business English-konwersacje).
 2. Rozwiązujecie test poziomujący, pozwalający na ocenę Waszych zdolności (każdy kurs ma dwa poziomy zaawansowania). W przypadku równej liczby punktów o zakwalifikowaniu na szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.
 3. Jeśli pomyślnie przejdziecie etap testów, dostajecie od nas formularz z wyborem szkoleń miękkich z puli: skuteczna komunikacja, zarządzanie czasem, kompetencje cyfrowe, twórcze myślenie i rozwiązywanie problemów. Wybieracie 2 z nich.

Zapisy będą otwarte do 28 marca 2 kwietnia lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy udział w kursach kończy się zdobyciem certyfikatu? Co, jeśli terminy szkoleń pokrywają się z godzinami zajęć na uczelni? Czy można wziąć udział w obu kursach równocześnie? Gdzie są dostępne wzory umowy i dokumentów rekrutacyjnych?  

Doświadczenie podpowiada nam, że podczas zapisów pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Dlatego, w trosce o Wasz komfort, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – znajdziecie je W TYM MIEJSCU. Koniecznie zapoznajcie się z nimi przed wysłaniem zgłoszenia!

 

2 Responses to “Business English czy MS Excel? Ruszyły zapisy na szkolenia Students’ POWER!”

 1. Justyna, Odpowiedz

  Dzień dobry! Uprzejmie proszę o informację w jakiej formie będą odbywać się kursy i szkolenia w ramach projektu Student’s Power – stacjonarnie czy on-line. Niestety w regulaminie nie znalazłam jasnego zapisu dotyczącego tej kwestii, być może coś przeoczyłam.

  • Jędrzej Szynkowski, Odpowiedz

   Aktualnie wszystkie kursy i szkolenia w ramach projektu Students’ POWER są realizowane w formie zdalnej, w oparciu o platformę MS Teams.

Pozostaw odpowiedź