Zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim do 14 kwietnia przeniosły się do sieci. Dotyczy to również naszej pracy. Choć musieliśmy przesunąć w czasie część działań Biura Karier, nie zapomnieliśmy o Was! Dzisiaj startuje cykl #CareerFullyCharged, w którym znajdziecie przydatne wskazówki i praktyczne artykuły. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Najbliższe tygodnie to świetna okazja do nadrabiania zaległości. Kiedy już skończycie zajęcia online i uporacie się z zadaniami od wykładowców, warto zastanowić się, jak wykorzystać czas. Chętnie pomożemy Wam w dokonaniu wyboru. Dzisiaj uruchamiamy cykl #CareerFullyCharged. Do każdego dnia tygodnia przypisaliśmy inne treści. Poniedziałkowy kick-off, Rozwojowy wtorek, Rekrutacyjna środa, Czwartkowy focus czy Casualowy piątek? Przygotowaliśmy krótką ściągę, z której dowiecie się, czego spodziewać się po poszczególnych propozycjach:

 

Poniedziałkowy kick-off

 

Poniedziałkowy kick-off to mocne wejście w nowy tydzień. Z tekstów dowiecie się m.in. o aplikacjach i narzędziach, które ułatwiają poruszanie się po rynku pracy i zdobywanie nowych umiejętności.

 

Rozwojowy wtorek

 

Rozwojowy wtorek traktujemy jako zaproszenie do autorefleksji i pracy na zasobach. Oprócz kwestii związanych z efektywnością osobistą, we wtorki będziemy odnosić się do mniej oczywistych kompetencji i zapraszać Was do eksperymentowania.

 

Rekrutacyjna środa

 

Podczas Rekrutacyjnej środy czekamy na Was z symulacjami rozmów kwalifikacyjnych w sieci (pierwsze konsultacje 25 marca – zapisy TUTAJ). Dodatkowo, na stronie znajdziecie teksty poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, wraz ze wskazówkami, jak najlepiej się do niej przygotować. 

 

Czwartkowy focus

 

Czwartkowy focus należy do Ambasadorów Biura Karier UŁ. Członkowie zespołu, który od jesieni pracuje nad przygotowaniem eventu dla studentów, podzielą się z Wami pomysłami na efektywne wykorzystanie czasu.

 

Casualowy piątek

 

Tygodniowy cykl #CareerFullyCharged zamyka Casualowy piątek. Studia i praca to nie wszystko, warto zadbać o work-life balance. Jak? W piątkowych tekstach będziemy dzielić się z Wami sprawdzonymi sposobami na zachowanie równowagi.

 

Gdzie znaleźć cykl #CareerFullyCharged?

 

Wszystkie materiały znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce #CareerFullyCharged (TUTAJ). Zajrzyjcie również na nasze media społecznościowe: czekamy na Was na Facebooku, Instagramie i LinkedIn!

Pozostaw odpowiedź