Clariant

JOIN US ON OUR JOURNEY. SHAPE THE FUTURE

CLARIANT W POLSCE

Clariant w Polsce działa za pośrednictwem 3 spółek, należących w 100% do grupy Clariant: Clariant Plastics&Coatings (Polska) Sp. z o.o., Clariant Poland Sp. z o.o., Clariant Services (Poland) Sp. z o.o. zlokalizowanych w 4 miastach w Polsce, zatrudniając około 340 osób.

W swoim zakresie obejmuje działalność produkcyjną i biznesową w następujących obszarach: produkcja barwników, pigmentów i koncentratów barwiących, produktów bentonitowych, chemii specjalistycznej oraz prowadzenie Centrum Usług Wspólnych, które jako jedno z dwóch tego typu centrów na świecie obsługuje klientów i partnerów biznesowych firmy z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej.

 

 

PRACA W CLARIANT

W roku 2015 r. Łódź wybrano jako jedną z dwóch lokalizacji Centrum Usług Wspólnych firmy Clariant na świecie.

Centrum Usług Wspólnych w Polsce jest częścią nowopowstałej struktury Global Business Services (GBS), której działalność obejmuje całość procesów transakcyjnych w obszarze rozwiązań typu Source to Pay (od procesu zakupowego po opłacanie faktur), Order to Cash (od złożenia zamówienia, poprzez dostawę towaru, aż po windykację należności oraz zarządzanie procesami logistycznymi, transportem i obsługę transakcji eksport-import) oraz Data to Insight (analiza i raportowanie).

Polskie biuro zatrudnia około 300 pracowników, którzy obsługują klientów i partnerów biznesowych Grupy Clariant z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej w językach angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim i tureckim. Międzynarodowe zespoły odpowiadają za obsługę działów Grupy Clariant z całego świata w zakresie rachunkowości i logistyki, jak również w zakresie kompleksowego wsparcia dla międzynarodowych procesów zakupowych. Łódzkie Centrum Usług Wspólnych znajduje się w samym centrum Łodzi.

Jeśli znasz język angielskim zarówno jak i inny Europejski język prześlij swoją aplikację (CV) na PRACA@CLARIANT.COM lub CAREERS.CLARIANT.COM

CO OFERUJEMY?

  • Praca w zespole specjalistów
  • Rekrutacja wewnętrzna, możliwość awansu i rozwoju
  • Otwartość na nowe możliwości, rozwiązania i pomysły
  • Międzynarodowe środowisko promujące wymianę wiedzy i doświadczeń na płaszczyźnie zawodowej i kulturowej
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

 

Pakiet benefitów:

 

Dodatek językowy
Karta Multisport
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie kursów językowych
Ubezpieczenie grupowe
Elastyczne godziny pracy + Home Office

KONTAKT

Więcej o nas

www.clariant.com

Znajdziesz nas

Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.

Orange Plaza Financial Center
Piotrkowska 166/168
90-062 Łódź

Red Tower
Piotrkowska 148/150,
90-063 Łódź

Clariant Plastics & Coatings (Polska) Sp. z o.o.

Langiewicza 50
95-050 Konstantynów Łódzki

Napisz do nas

praca@clariant.com

CONNECT WITH CLARIANT