W ostatnich latach coaching stał się bardzo popularny. Nie jest już zarezerwowany wyłącznie dla menadżerów wielkich korporacji, ale może być z powodzeniem stosowany do pracy nad różnymi aspektami naszego życia. Coaching pomaga dokonać zmian w obszarze zawodowym, a także w  szeroko rozumianym rozwoju osobistym.

CoachingKarieryNagłówek

Czym jest coaching?

Coaching to proces, którego celem jest wzmocnienie klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany. Klient sam decyduje, nad czym chce pracować.

Praca coachingowa opiera się na zwiększeniu samoświadomości, spojrzeniu na daną sytuację z różnych perspektyw oraz podjęciu określonych działań. Coach czuwa nad procesem coachingowym oraz przebiegiem spotkań, natomiast klient jest odpowiedzialny za podejmowanie decyzji i konkretnych działań w drodze do obranego celu. Głównym narzędziem pracy są pytania zadawane przez coacha oraz ćwiczenia mające na celu poznanie różnych stron danej sytuacji, zmianę sposobu myślenia, generowanie rozwiązań, wspieranie podejmowania decyzji.

Coaching skupia się na teraźniejszości i przyszłości. Coach nie udziela rad, nie sugeruje rozwiązań.

Czy coaching jest dla mnie?

W Biurze Karier proponujemy coaching kariery dla osób, które niedawno rozpoczęły nową pracę lub staż.

Jeżeli chcesz:

  • zwiększyć pewność siebie w sytuacjach zawodowych
  • zmienić pracę
  • znaleźć motywację do nauki
  • zaplanować, co chcesz robić po studiach
  • popracować nad autoprezentacją
  • zapanować nad swoim czasem

skorzystaj z coachingu kariery!

Żaden z powyższych tematów Cię nie interesuje, ale chcesz popracować nad czymś innym? Wspaniale! Zgłoś się już dziś!

Coaching kariery odbywa się w formie kilku indywidualnych spotkań, każde z nich trwa ok. 1-1,5 godziny. Spotkania są bezpłatne. Coaching kariery realizowany jest w ramach projektu KREATOR KARIERY, więcej informacji o projekcie oraz o warunkach uczestnictwa znajdziesz pod adresem: https://biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery.

Chcesz się zgłosić na coaching? Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym coachem – Joanną Stompel
E: joanna.stompel@uni.lodz.pl
T: 042 665-53-94

Pozostaw odpowiedź