Commerzbank AG wraz z partnerami Google, Sages, Miasto Łódź zaprasza w dniach 7-9 lipca do Łodzi na Collabothon 2021.  

W tym roku projekt będzie po raz pierwszy organizowany  w formule online. Czekamy na zgłoszenia od zespołów oraz osób indywidualnych, które chcą się  włączyć w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań podczas międzynarodowego hackathonu.

Collabothon – wyjątkowy hackathon

Hackathon to maraton projektowania skierowany do programistów, podczas którego informatycy i inne osoby związane z rozwojem oprogramowania, takie jak projektanci grafiki, twórcy interfejsów i menedżerowie projektów, stają przed zadaniem rozwiązania określonego problemu związanego z projektowaniem.

To, co wyróżnia Collabothon na tle innych wydarzeń, to fakt, że zespoły składają się z pracowników korporacji, start-upów, studentów a także wszystkich osób, które mają głowę pełną innowacyjnych pomysłów. Biorąc udział w Collabothon w ciągu zaledwie 48 godzin uczestnicy mają szansę urzeczywistnić swoją wizję przyszłości, opracowując od podstaw własny prototyp, a następnie zaprezentować go przed publicznością oraz Parterami wydarzenia. Na najlepsze Zespoły czekają atrakcyjne nagrody!

Tegoroczne wyzwania 

Commerzbank

Wirtualne miejsce pracy nowej generacji

Miasto Łódź

Efekt ekologicznych roślin

Google

Inteligentny i zróżnicowany styl życia

Safes

Dostępność danych dla osób niepełnosprawnych

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz dokładny zakres  wyzwań dostępne są na stronie: www.collabothon.eu; 

https://fb.me/e/43hdXWey7.

Poczuj klimat wakacji i hawajskich plaż

Powiedz Aloha do hackathonu Commerzbanku #code Aloha

Collabothon
Collabothon

Pozostaw odpowiedź