Jak stworzyć CV, które zainteresuje pracodawcę? Jakich błędów unikać? Zapraszamy na pierwszy odcinek Skutecznego CV!

 

Potraktujcie CV jak przepustkę na rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki niemu macie szansę zaprezentować Wasze atuty i skrócić drogę do wymarzonej pracy. Od czego zacząć? Jak odnaleźć się w gąszczu informacji i nie pogubić się przy tworzeniu dokumentu? Joanna Muzal zebrała najważniejsze wskazówki, które będziemy publikować w kolejnych odcinkach Skutecznego CV. Na początek – dlaczego warto spojrzeć na dokument oczami pracodawcy? Jak wykorzystać mocne strony? Co zrobić, kiedy wykształcenie i doświadczenie nie do końca pasują do oferty? Zapraszamy:

Przypominamy, że nasi doradcy pomogą Wam skonsultować CV bez konieczności wychodzenia z domu. Szczegóły TUTAJ. Odwiedźcie nasz kanał na YouTube. Znajdziecie tam jeszcze więcej przydatnych materiałów, ułatwiających odnalezienie się na rynku pracy i rozwój kluczowych umiejętności.

 

Autorka:

JOANNA MUZAL

Doradca zawodowy
Psycholog, doradca zawodowy, coach, trener umiejętności psychospołecznych. Od kilkunastu lat wspieram ludzi w odkrywaniu własnego potencjału i tworzeniu satysfakcjonującej ścieżki zawodowej. Jestem przekonana, że każdy może znaleźć pracę marzeń, jeśli tylko dobrze pozna swoje mocne strony i ograniczenia.

 

Materiał powstał w ramach cyklu #CareerFullyCharged.

Podczas Rekrutacyjnej środy czekamy na Was z symulacjami rozmów kwalifikacyjnych w sieci  (zapisy TUTAJ). Dodatkowo, na stronie znajdziecie teksty i nagrania poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, wraz ze wskazówkami, jak najlepiej się do niej przygotować. 

Pozostaw odpowiedź