Biuro Karier UŁ dla pracodawców

Znajdźmy przestrzeń do wspólnych działań!

Poznajmy się

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego oferuje szeroki zakres usług skierowanych do studentów i absolwentów. Naszym celem jest wsparcie studentów z różnych dziedzin w znalezieniu ścieżki zawodowej. Robimy to zachęcając ich do refleksji na temat mocnych stron, talentów, doświadczeń i zasobów. Pomagamy zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczymy wyznaczać cele i krok po kroku tworzyć plan działania.

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów: psychologów i socjologów gotowych odpowiedzieć na zawodowe potrzeby studentów. Oferujemy różnorodne usługi dostosowane do ich sytuacji, od indywidualnych spotkań po duże wydarzenia: doradztwo zawodowe, coaching kariery, wsparcie przedsiębiorczości, oferty pracy i staży, kursy i warsztaty, targi pracy.

Współpracujemy z najlepszymi firmami z regionu łódzkiego, aby zapewnić studentom i absolwentom UŁ źródło aktualnych informacji o rynku pracy i umożliwić bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą. Jesteśmy częścią Uniwersytetu Łódzkiego, a nasze usługi są bezpłatne. Sprawdź naszą ofertę i odwiedź nas na Lumumby!

Praca, praktyki i staże

Opublikuj ofertę lub skorzystaj z naszych programów

NOWOŚĆ

Dodawaj oferty

Utwórz konto
(jeśli nie posiadasz)

Nowość

KONTO REKRUTARA

Zaloguj się do swojego konta i zarządzaj ofertami

Projekt Students' POWER

zgłoś firmę i przyjmij studentów na staże dofinansowane ze środków UE

Praktyki nieobligatoryjne

wspieraj zbieranie doświadczenia przez najaktywniejszych studentów

Pozostałe możliwości

Sprawdź inne obszary, w których możemy nawiązać współpracę

Targi Pracy

Łączymy pracodawców i studentów organizując cykliczne spotkania w ramach Targów Pracy na UŁ WorkShow: Branżowych Targów Pracy. To świetna okazja do zaprezentowania firmy i przyciągnięcia najzdolniejszych kandydatów.

Targi Pracy na UŁ każdej jesieni przyciągają tysiące studentów i kilkudziesięciu wystawców - topowych pracodawców z Łodzi i regionu. To największe tego typu wydarzenie dedykowane studentom Uniwersytetu Łódzkiego. WorkShow: Branżowe Targi Pracy pozwalają firmom łatwo i szybko dotrzeć do studentów o konkretnym profilu wykształcenia.

Więcej informacji na temat Targów znajdziesz tutaj:

Targi Pracy na UŁ
WorkShow

Na pytania, dotyczące Targów i oferty dla pracodawców z przyjemnością odpowie Agnieszka Gasińska (agnieszka.gasinska@uni.lodz.pl). 

 

Szkolenia

Wspieramy studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego w rozwijaniu kluczowych kompetencji. Od 2006 roku zapraszamy pracodawców do współtworzenia Akademii Kompetencji.

W ramach 20 edycji zrealizowaliśmy 758 warsztatów i szkoleń, w których wzięło udział blisko 13 000 osób. Przez ostatnie 14 lat współpracowaliśmy z 475 firmami, organizacjami i trenerami, którzy włączyli się w rozwój największej inicjatywy szkoleniowej skierowanej do społeczności UŁ.

Realizujemy też inne programy szkoleniowe - szczegółowe informacje znajdziesz W TYM MIEJSCU.

Masz pytania, dotyczące szkoleń? Pomocą w tym zakresie służy Jędrzej Szynkowski (jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl).

 

Uniwersytet Łódzki dla Pracodawców

Jesteśmy częścią Centrum Współpracy z Otoczeniem UŁ

Do zadań Centrum należy koordynacja współpracy UŁ z otoczeniem społeczno-gospodarczym, stymulowanie procesów i kreowanie projektów związanych z kształtowaniem postaw przedsiębiorczych wśród pracowników oraz studentów, wspomaganie kształtowania kariery zawodowej studentów i pracowników UŁ oraz monitorowanie losów absolwentów uczelni.

Więcej informacji na stronie:

pracodawcy.uni.lodz.pl

W tym miejscu możesz również dopytać o Program Partnerski i możliwości, jakie ze sobą niesie.

Polecani pracodawcy

Zostań Partnerem Biura Karier UŁ i skorzystaj z możliwości Premium

Kontakt

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego

Lumumby 14, 91-404 Łódź

+48 42 665 53 39

biurokarier@uni.lodz.pl

Kontakt z pracodawcami: 

agnieszkagasinska@uni.lodz.pl

 

ZAJRZYJ NA NASZE SOCIAL MEDIA: