Doradztwo ds. przedsiębiorczości

Wsparcie dla osób myślących o założeniu własnej firmy

 

Myślisz o założeniu własnej firmy? Zastanawiasz się czy lepiej poszukiwać pracy na etacie czy już teraz zainwestować we własną działalność? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco, zapraszamy na indywidualne doradztwo ds. przedsiębiorczości. Podczas spotkania będziesz miał/-a okazję skonsultować swój pomysł na biznes czy porozmawiać na temat poszukiwania pierwszych klientów. Możesz także dowiedzieć się, gdzie poszukiwać rzetelnych informacji na temat procesu zakładania firmy oraz jakie są źródła finansowania działalności gospodarczej.

Podczas spotkań indywidualnych tematyka rozmów nie jest narzucana – to od Ciebie zależy o czym będziemy rozmawiać i jakiego rodzaju wsparcia czy informacji potrzebujesz.

Dla studentów/studentek poszukujących informacji o zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej,  w tym m.in. o różnicach między pracą etatową a własną firmą, o pierwszych krokach przy zakładaniu działalności, o współpracy z biurem rachunkowym, o obowiązkach przedsiębiorcy, o źródłach dofinansowania działalności, o pozyskiwaniu klientów i budowaniu marki firmy itd.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a spotkaniem z doradcą ds. przedsiębiorczości, napisz maila na adres: agata.matuszewska@uni.lodz.pl W mailu zwrotnym doradca zaproponuje Ci termin spotkania. Możliwe jest również uzyskanie informacji online pod tym samym adresem mailowym.

Doradztwo ds. przedsiębiorczości jest bezpłatne.

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: agata.matuszewska@uni.lodz.pl

Poznaj naszą ekspertkę

skorzystaj ze wsparcia w planowaniu własnego biznesu

Agata Matuszewska - Kubicz

Doradca ds. przedsiębiorczości
Psycholog organizacji, doradca zawodowy, przedsiębiorca, trener umiejętności psychospołecznych, adiunkt na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Jej zainteresowania zawodowe obejmują obszar rynku pracy, przedsiębiorczości i rozwoju zawodowego. W Biurze Karier wspiera studentów zainteresowanych tematem założenia własnej firmy.