W czerwcu wystartowały szkolenia miękkie, będące częścią projektu Students’ POWER. Jedną z przygotowanych przez nasz zespół propozycji są Kompetencje cyfrowe. Z najnowszego numeru Magazynu Creative Vibes dowiecie się dlaczego warto je rozwijać.

Rozwój technologiczny sprawił, że do celów zawodowych codziennie wykorzystujemy aplikacje, programy wspomagające pracę w zespole, przydzielanie zadań czy wspierające naszą produktywność. „Znajomość pakietu MS Office” w CV dawno przestała robić wrażenie na rekruterach. O tym, co kryje się pod hasłem „kompetencje cyfrowe” i dlaczego warto w nie inwestować możecie przeczytać w artykule Joanny Stompel i Jędrzeja Szynkowskiego „Nie tylko Excel. Jak kompetencje cyfrowe przybliżą Cię do dobrej pracy?”.

 

Magazyn Creative Vibes

 

Tekst ukazał się w najnowszym numerze Magazynu Creative Vibes. To inicjatywa Koła Kreatywności Biznesowej BIZAKTYWNE, działającego przy Wydziale Zarządzania UŁ. Od 2018 roku z dumą wspieramy działania dr Jolanty Bieńkowskiej i zespołu jej studentów. Cieszymy się, że po konferencyjnych wystąpieniach i wspólnie realizowanych szkoleniach mogliśmy nawiązać współpracę przy kolejnym działaniu. Zapraszamy do lektury – nie tylko tekstu Asi i Jędrzeja, ale również pozostałych materiałów.

 

http://https://issuu.com/bizkonferencja/docs/cyfrowe_kompetencje

Dla tych z Was, którzy nie zdążyli zapisać się na czerwcowe szkolenia, mamy dobrą wiadomość. Kolejny nabór uruchomimy na początku kolejnego semestru.

Pozostaw odpowiedź