DLA KOGO?

Czy jako filolog – humanista czujesz, że excel to dla Ciebie czarna magia? Może umiesz chociaż pokolorować tabelkę? A może znasz już podstawowe formuły i masz apetyt na więcej?

Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś „tak”, nadchodzące szkolenie jest dla Ciebie.

KIEDY I GDZIE?

13 grudnia 2019 (piątek)

Wydział Filologiczny UŁ

ul. Pomorska 171/173, Łódź

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

• Pokażemy Ci, z jakich funkcji często korzystamy w pracy.
  • Poznasz triki i skróty na usprawnienie działań w excelu.
  • Zaprezentujemy przykładowe zadania jakie mogą pojawić się w trakcie rekrutacji na różne stanowiska.

PROWADZĄCY

Szkolenie poprowadzi pozytywnie zakręcony pracownik UPS pasjonujący się excelem. Zawodowo zajmuje się profesjonalną obsługą klienta z językiem niemieckim. Prywatnie – miłośniczka podróży i psychologii.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

Szkolenie jest elementem UPS Day, który odbędzie się 13 grudnia na Wydziale Filologicznym UŁ. Tego dnia na Wydziale będziecie mogli spotkać przedstawicieli firmy i porozmawiać o możliwościach, jakie stwarza Wam UPS. Warto zabrać ze sobą CV!

Szkolenie odbędzie się w sali komputerowej na Wydziale Filologicznym i potrwa 90 minut.

Uwaga: do udziału w szkoleniu zapraszamy tylko studentów Wydziału Filologicznego UŁ. Jeśli studiujesz na innym wydziale, nic straconego – zapraszamy na Akademię Kompetencji, która odbędzie się już wiosną 2020.

ZAPISY: TUTAJ.