EY Certified to najnowsza inicjatywa EY skierowana do studentów, jednak nie jedyna… Tej wiosny czeka wiele atrakcji – dla każdego, bez znaczenia na jakim etapie studiów i planowania kariery jest.

Miesiące wiosenne są niezwykle intensywne w EY, ponieważ staramy się przygotowywać wiele ciekawych i odpowiadających na potrzeby młodych ludzi inicjatyw. Tak też powstał EY Certified – najnowsza inicjatywa EY, która ma na celu umożliwić sprawdzenie swoich mocnych stron dla studentów oraz pokazać im jakie możliwości na nich czekają jeżeli chodzi o wybór kariery. To wszystko bez wychodzenia z domu, bez wysyłania CV.

Jak działa EY Certified?

EY Certified

Na początek można sprawdzić się w krótkim teście, przygotowanym przez ekspertów EY, żeby odkryć, co najlepiej do Ciebie pasuje. Wkrótce też zostanie otwarty kolejny etap – platforma certyfikacyjna. EY Certified to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wybory dotyczące kariery mają jeszcze przed sobą i chcą sprawdzić nie tylko siebie, ale i wszystkie możliwości, jakie czekają na młodych ludzi. Weź udział na eycertified.pl.

EY Certified to platforma składająca się z 2 etapów:

  1. Etap testu – każdy student może przystąpić do testu, przygotowanego przez ekspertów EY i otrzymać indywidualny raport, pokazujący swoje mocne strony. Taki raport to inspiracja do tego, w którym kierunku można poprowadzić swoją karierę.
  2. Etap certyfikacyjny – już wkrótce zostanie otwarta możliwość zdobycia certyfikatów EY, gdzie studenci będą nagradzani za swoje dotychczasowe osiągnięcia specjalnie przygotowanymi badżami.

To jednak nie wszystko, EY przygotował jeszcze wiele ciekawych inicjatyw, które warto poznać:

  • Największa rekrutacja w roku – do aplikowania zapraszamy studentów i absolwentów, którym EY oferuje płatne praktyki oraz stałą pracę. Oferty dotyczą niemal każdego zespołu EY w Audycie, Doradztwie Podatkowym, Strategii i Transakcjach oraz Consultingu. Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie zacznijpoziomwyzej.pl. Aplikacje trwają do 12 kwietnia 2021 r.
  • Audit OdyssEY – konkurs dla studentów, w którym czekają na prawdziwe historie ze spotkań na szczycie, nieoczekiwane zwroty akcji i zagadki do rozwiązania. To możliwość sprawdzenia, czy audyt to Twoja bajka. W nowej, odświeżonej formule, czeka biznesowa przygoda, interesujące case’y i nagrody: 20 000 zł, szkolenia i wiele innych nagród rzeczowych! Zapisy na auditodyssey.pl do 14 kwietnia.
  • Better Working World Data Challenge – konkurs dla studentów, w którym masz szansę opracować zautomatyzowany model wykrywania i prognozowania krawędzi pożaru przy użyciu obrazów lotniczych i satelitarnych z NASA, aby pomóc stawić czoła globalnemu zagrożeniu pożarami buszu. Zgłaszać się można indywidualnie lub w zespołach na bit.ly/DataChallenge2021

Pozostaw odpowiedź