Game Academy to zapoczątkowana w 2018 r. wspólna inicjatywa kancelarii Baker McKenzie oraz CD PROJEKT RED – dewelopera gier takich jak Wiedźmin, GWINT czy Cyberpunk 2077.

W ramach II edycji Game Academy poszukujemy studentów i studentek IV i V roku prawa zainteresowanych prawem własności intelektualnej, ochroną danych osobowych oraz branżą gier wideo. W trakcie spotkań nacisk kładziony będzie na zaprezentowanie praktycznych problemów, z którymi borykają się deweloperzy oraz analizę przepisów prawa mających wpływ na rynek gier wideo.

Jeżeli wiesz, czym jest klasyfikacja nicejska, zaś treść artykułu 13 RODO nie stanowi dla Ciebie tajemnicy, jeśli chcesz podyskutować o freedom of panorama, loot boxach i chętnie dowiesz się więcej o umowach dystrybucyjnych, nasz projekt jest właśnie dla Ciebie!

II EDYCJA GAME ACADEMY TO:

• CYKL SZEŚCIU NIEODPŁATNYCH WARSZTATÓW prowadzonych przez przedstawicieli CD PROJEKT RED oraz Baker McKenzie dla wyselekcjonowanej grupy uczestników i uczestniczek (maksymalnie 20 osób). Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu w godzinach popołudniowych w okresie luty-kwiecień 2020 r.
  • MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA WIEDZY z zakresu obszarów prawa kluczowych dla rynku gier wideo i poznania praktycznych wyzwań towarzyszących pracy nad grami wideo od strony studia deweloperskiego oraz kancelarii;
  • SZANSA NA DALSZY ROZWÓJ KARIERY – wybrani uczestnicy i uczestniczki zyskają szansę odbycia praktyk w kancelarii Baker McKenzie.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• jesteś studentem/studentką IV lub V roku prawa;
  • interesujesz się prawem własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych;
  • grasz w gry wideo i posiadasz podstawową wiedzę o branży;
  • nie brałeś/brałaś udziału w poprzedniej edycji Game Academy.

REKRUTACJA:

• pomiędzy 25 listopada a 6 grudnia 2019 r. wyślij CV na adres game.academy@bakermckenzie.com – w wiadomości napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w Game Academy i dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać;
  • wybranych kandydatów i kandydatki, którzy pomyślnie przeszli pierwszy etap rekrutacji, poprosimy o odpowiedź na krótkie pytanie rekrutacyjne związane z tematyką gier wideo (bez obaw, pytania przeznaczone będą także dla osób, które grają sporadycznie!). Odpowiedzi nadsyłać będzie można do 20 grudnia 2019 r.

Zachęcamy do udziału w rekrutacji – szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

Jeżeli zaś masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu pod adresem game.academy@bakermckenzie.com.

UWAGA: Wysłanie maila na adres game.academy@bakermckenzie.com jest równoznaczne z zapoznaniem się z polityką prywatności oraz z regulaminem. Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez CD PROJEKT S.A. oraz Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k. w celu realizacji procesu rekrutacji i przeprowadzenia zajęć w ramach Game Academy, zgodnie z polityką prywatności.