Już po raz trzeci odbywa się ogólnopolska Akcja Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie, dzięki której możecie skorzystać z szerokiej oferty warsztatów, konsultacji i wydarzeń towarzyszących. Nie mogło zabraknąć tam Biura Karier UŁ!

 

Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie

 

Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie specjalnie dla studentów z całego kraju.

 

Terminy i uczestnicy

 

Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 25 – 29 maja 2020. Wydarzenia są skierowane do studentów polskich uczelni i w całości odbywają się online. Co ważne, możecie wziąć udział w dowolnej inicjatywie (po wcześniejszym zapisie) – również w tych, organizowanych przez pozostałe Biura Karier. I odwrotnie – żeby skorzystać z propozycji Biura Karier UŁ nie musicie studiować na Uniwersytecie Łódzkim.

 

Propozycje

 

Jest w czym wybierać! Wśród propozycji znalazły się między innymi: prezentacje pracodawców i wirtualne targi pracy, spotkania doradcze (sesje coachingu, konsultacje doradców zawodowych, współpraca z mentorem) oraz wystąpienia i wykłady (elastyczność osobista, Lean, Six Sigma). Możecie również zapisać się na warsztaty i szkolenia (zakładanie firmy, budowanie odporności psychicznej, savoir-vivre w biznesie, budowanie wizerunku i kreowanie własnej marki), wypełnić testy rekrutacyjne online albo wziąć udział w webinarach (podstawy programowania Front-End, możliwości LinkedIn, obecność w sieci, wystąpienia publiczne, zarządzanie projektami, szukanie pracy w czasach pandemii). Harmonogram i szczegółowy opis propozycji znajdziecie TUTAJ.

Nasz zespół zaprasza na konsultacje CV (wtorek, 26 maja) oraz symulacje rozmów kwalifikacyjnych (czwartek, 28 maja). Dodatkowo oddajemy do Waszej dyspozycji krótkie filmy, które pomogą Wam przygotować się do spotkania z pracodawcą (od stworzenia CV, przez rozmowę kwalifikacyjną aż po techniki radzenia sobie ze stresem). Więcej informacji W TYM MIEJSCU.

Spokojnie, na Lumumby 14 znajdziecie o wiele więcej propozycji – konsultacje, symulacje i filmy to specjalna odsłona, dedykowana uczestnikom akcji Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie. Jeśli szukacie szkoleń, na początku semestru wystartuje kolejna edycja do projektu Students’ POWER, a wraz z powrotem do stacjonarnego funkcjonowania zaprosimy Was na kolejne Studenckie Czwartki. W dalszym ciągu możecie też korzystać z doradztwa zawodowegocoachingu kariery oraz doradztwa ds. przedsiębiorczości. Nie przestajemy też publikować materiałów w ramach cyklu #CareerFullyCharged, co więcej – właśnie pracujemy nad nową serią filmów.

 

Organizatorzy

 

W akcję Gra o Karierę – Biuro Karier dla Ciebie włączyło się kilkanaście Biur Karier. Tegoroczną edycję koordynuje Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego, a propozycje dla studentów przygotowały (kolejność alfabetyczna):

Akademickie Biuro Karier Akademii Ignatianum w Krakowie
Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej
Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego
Akademickie Centrum Karier Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku im. Jędrzeja Śniadeckiego
Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego
Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej
Akademicki Ośrodek Kariery Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie
Biuro Karier i Marketingu Politechniki Częstochowskiej
Biuro Karier i Przedsiębiorczości Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Biuro Karier Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku
Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej
Biuro Karier Politechniki Krakowskiej
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Biuro Karier Politechniki Warszawskiej
Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej
Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Biuro Karier Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego
Biuro Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego
Biuro Karier i Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Politechniki Lubelskiej
Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie
Centrum Wsparcia Kształcenia Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
Dział Rekrutacji i Karier Studenckich Uniwersytetu Rzeszowskiego
Dział Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UMK w Toruniu

Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak doborowym towarzystwie!

Pozostaw odpowiedź