Gra o Karierę

Wybierz formę wsparcia

Kliknij na obrazek, żeby dowiedzieć się więcej

Konsultacje CV
(17, 18, 19 i 21 maja)

Dopracuj CV dzięki pomocy naszych ekspertek

 

Czy CV musi mieścić się na jednej stronie A4? Co wpisać do sekcji z umiejętnościami? Jak sformułować cel zawodowy, który nie będzie oklepany i zainteresuje pracodawcę? Skorzystaj z opcji mailowych konsultacji i dopracuj swoje CV pod okiem naszych ekspertek. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Łączymy się przez aplikację MS Teams - po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz mail ze szczegółami. Więcej informacji w sekcji Jak się zgłosić?

Konsultacje są otwarte dla uczestników ogólnopolskiej akcji Gra o Karierę. Nie musisz być studentem Uniwersytetu Łódzkiego, żeby skorzystać ze wsparcia.

Na konsultacje z naszymi ekspertkami zapraszamy 17 i 18 (Joanna Muzal) oraz 19 i 21 maja (Małgorzata Sinior). Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają około godziny. 


Konsultacje są darmowe. Biuro Karier UŁ nie pobiera opłat od osób, korzystających ze wsparcia w ramach realizowanych inicjatyw.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych
(17 i 18 maja)

Jak poradzisz sobie z pytaniami rekruterki?

 

Jak rozmawiać o wynagrodzeniu? Dlaczego przesadny perfekcjonizm zupełnie nie sprawdza się jako odpowiedź na pytanie o wady? Co zrobić, żeby zaprezentować się z dobrej strony przed pracodawcą? Myśl o rozmowie kwalifikacyjnej może wywoływać stres. Pomożemy Ci go oswoić. Pobierz nasz poradnik (LINK), umów się na konsultację online i sprawdź się w kontakcie z rekruterką. 

Łączymy się przez aplikację MS Teams - po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz mail ze szczegółami. Więcej informacji w sekcji Jak się zgłosić?

Symulacje rozmów są otwarte dla uczestników ogólnopolskiej akcji Gra o Karierę. Nie musisz być studentem Uniwersytetu Łódzkiego, żeby skorzystać ze wsparcia.

Na symulacje rozmów kwalifikacyjnych realizowane w ramach akcji Gra o Karierę zapraszamy 17 i 18 maja. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 10.00 - każde z nich trwa około godziny.

Udział we wsparciu nie wymaga dodatkowych opłat. Wszystkie inicjatywy Biura Karier UŁ są bezpłatne dla studentów.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny W TYM MIEJSCU.

Lekkie wprowadzenie do LinkedIn
(21 maja)

Jak wykorzystać możliwości najpopularniejszego portalu do zarządzania karierą?

 

Masz już konto na LinkedIn? Jeśli nie, warto zastanowić się nad zmianą. Największy portal do zarządzania karierą to coś więcej niż elektroniczne CV. Zapraszamy na warsztaty Lekkie wprowadzenie do LinkedIn, z którego dowiesz się, jak zoptymalizować swój profil.

Podczas warsztatów:

  1. dowiesz się jak stworzyć efektywny profil na LinkedIn,
  2. sprawdzisz o jakie elementy warto zadbać, żeby zainteresować rekrutera,
  3. poznasz przykładowe możliwości portalu - do samodzielnego wykorzystania w przyszłości.

Ważne: warsztaty są dedykowane osobom, które dotychczas nie korzystały z LinkedIn lub stawiają w nim pierwsze kroki. Podczas spotkania nie będziemy poruszać zaawansowanych funkcji platformy. Przed udziałem w warsztatach zalecane jest założenie konta na LinkedIn - będzie to niezbędne do efektywnego udziału w zajęciach. 

Łączymy się przez aplikację MS Teams - po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz mail ze szczegółami. Więcej informacji w sekcji Jak się zgłosić? Sugerujemy pracę z wykorzystaniem przeglądarkowej wersji LinkedIn - z poziomu aplikacji mobilnej nie będzie możliwe wykonanie części zaplanowanych ćwiczeń.

Warsztaty są otwarte dla uczestników ogólnopolskiej akcji Gra o Karierę. Nie musisz być studentem Uniwersytetu Łódzkiego, żeby skorzystać ze wsparcia. Do udziału zapraszamy przede wszystkim osoby, które nie korzystały z LinkedIn lub stawiają w nim pierwsze kroki (podczas spotkania nie będziemy poruszać zaawansowanych funkcji portalu).

Na warsztaty Lekkie wprowadzenie do LinkedIn, realizowane w ramach akcji Gra o Karierę zapraszamy 21 maja. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10.00 i potrwają maksymalnie do 12.30. Zakładamy około 2 godzin praktycznych zajęć i sesję Q&A.

Udział we wsparciu nie wymaga dodatkowych opłat. Wszystkie inicjatywy Biura Karier UŁ są bezpłatne dla studentów.

Żeby zgłosić się na warsztaty, wypełnij formularz - TUTAJ.

#CareerFullyCharged - Cykl rozwojowy
(dostępny bez ograniczeń)

Praktyczne porady dotyczące rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych.

Spotkajmy się!

Poznaj zespół zdalnego wsparcia

Joanna Muzal

Konsultacje CV, Doradztwo
joanna.muzal@uni.lodz.pl

Małgorzata Sinior

Konsultacje CV, Doradztwo
malgorzata.sinior@uni.lodz.pl

Izabela Sobolewska

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych
izabela.sobolewska@uni.lodz.pl

Jędrzej Szynkowski

Lekkie wprowadzenie do LinkedIn
jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl

Więcej możliwości

Sprawdź propozycje pozostałych Biur Karier!

Czym jest Gra o karierę?

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju. Wspólna szata graficzna dla organizowanych w ramach projektu wydarzeń jest dowodem współpracy i porozumienia Biur Karier. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 17-21 maja 2021.

W ramach akcji możesz skorzystać również z propozycji pozostałych Biur Karier. Sprawdź harmonogram wydarzeń!