Gra o Karierę

Wybierz formę wsparcia

Kliknij na obrazek, żeby dowiedzieć się więcej

Konsultacje CV
(18 i 19 maja)

Dopracuj CV dzięki pomocy naszych ekspertek

 

Czy CV musi mieścić się na jednej stronie A4? Co wpisać do sekcji z umiejętnościami? Jak sformułować cel zawodowy, który nie będzie oklepany i zainteresuje pracodawcę? Skorzystaj z opcji mailowych konsultacji i dopracuj swoje CV pod okiem naszych ekspertek. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Łączymy się przez aplikację MS Teams - po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz mail ze szczegółami. Więcej informacji w sekcji Jak się zgłosić?

Konsultacje są otwarte dla uczestników ogólnopolskiej akcji Gra o Karierę. Nie musisz być studentem Uniwersytetu Łódzkiego, żeby skorzystać ze wsparcia.

Na konsultacje z naszymi ekspertkami zapraszamy 18 maja (Małgorzata Sinior) oraz 19 maja (Joanna Muzal). Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają około dwóch godzin. 


Konsultacje są darmowe. Biuro Karier UŁ nie pobiera opłat od osób, korzystających ze wsparcia w ramach realizowanych inicjatyw.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

#CareerFullyCharged - Cykl rozwojowy
(dostępny bez ograniczeń)

Praktyczne porady dotyczące rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych.

Spotkajmy się!

Poznaj zespół zdalnego wsparcia

Joanna Muzal

Konsultacje CV, Doradztwo
joanna.muzal@uni.lodz.pl

Małgorzata Sinior

Konsultacje CV, Doradztwo
malgorzata.sinior@uni.lodz.pl

Więcej możliwości

Sprawdź propozycje pozostałych Biur Karier!

Czym jest Gra o karierę?

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju. Wspólna szata graficzna dla organizowanych w ramach projektu wydarzeń jest dowodem współpracy i porozumienia Biur Karier. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 16-20 maja 2022.

W ramach akcji możesz skorzystać również z propozycji pozostałych Biur Karier. Sprawdź harmonogram wydarzeń!