„Czy Citrix rymuje się z chmurą?” – tego dowiecie się na kolejnej edycji IT Banashi – online meetupu organizowanego przez Fujitsu Poland. Już w przyszłym tygodniu będziecie mogli rozszerzyć swoją wiedzę na temat wirtualizacji.

Zapraszamy na 8. edycję webinarium „IT Banashi”, po raz kolejny w formule online. Jest to druga sesja poświęcona wirtualizacji. Wcześniej skupiliśmy się na wprowadzeniu wirtualizacji, tym razem odpowiadamy na pytanie: „Czy Citrix rymuje się z chmurą?”. Niezależnie od tego, czy uczestniczyłeś w poprzedniej sesji, czy nie – dołącz do nas! Podczas naszego spotkania opowiemy, co to jest podsumowanie wirtualizacji i zaprezentujemy Ci chmurę Citrix – z perspektywy administratora i użytkownika. Potem będzie dobry czas na pytania.

Zapraszamy 17.06.2021, o 17:30, spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Link do rejestracji: https://fujitsu.zoom.us/webinar/register/WN_lUer-qO9Q6G4hsbg43EseQ

Prelegenci: Spotkanie będzie prowadzone przez Ekspertów Fujitsu (Fujitsu Distinguished Engineer) – Stanisława Kochańca (Technical Platform Lead w Fujitsu Poland GDC z 8-letnim doświadczeniem w IT) oraz Michała Kaczmarka (System Design Expert w Fujitsu Poland GDC z 9-letnim doświadczeniem w IT).

Pozostaw odpowiedź