Rozkręcamy akcję #RekrutacyjnaŚroda. Przygotowaliśmy dla Was drugi odcinek Przewodnika rekrutacyjnego on-line. Tym razem Izabela Sobolweska podpowie Wam jak skutecznie rozmawiać z rekruterem.

 

Tydzień temu mogliście sprawdzić, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Mówiliśmy także o możliwościach, które czekają na Was w Biurze Karier UŁ – (nie tylko) w czasach home office. Dla spóźnialskich materiał jest dostępny TUTAJ.

 

Jak skutecznie rozmawiać z rekruterem?

 

Z drugiej części przewodnika rekrutacyjnego on-line dowiecie się jak skutecznie rozmawiać z rekruterem. Które zachowania są mile widziane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a czego lepiej unikać? Jak mówić o swoich mocnych stronach? Dlaczego niewielkie doświadczenie zawodowe czasem może być atutem? Czy musisz spełniać wszystkie wymagania z ogłoszenia, żeby dostać zaproszenie od pracodawcy? Odpowiedzi na te i kilka innych pytań znajdziecie w filmie. Zapraszamy do obejrzenia:

 

Live z ekspertką

 

To jeszcze nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy! Już dziś na naszym Facebooku odbędzie się Live, poświęcony przygotowaniom do interview. W programie:

  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ?
  • Jak odpowiadać na pytania rekrutera, aby dostać pracę?
  • Jak podtrzymać zainteresowanie rekrutera po spotkaniu?

Bądźcie z nami i przygotujcie pytania, na które poszukamy odpowiedzi wspólnie z Izą. Startujemy o 13.30 – LINK.

 

Kolejne części przewodnika rekrutacyjnego on-line będą pojawiać się w środy. Przypominamy, że w środy możecie umówić się na symulację rozmowy kwalifikacyjnej online z Izabelą Sobolewską – szczegóły TUTAJ.

 

Autorka:

Izabela Sobolewska

IZABELA SOBOLEWSKA

Specjalistka ds. projektów
 Moją pasją jest ciągle uczenie poprzez dostrzeganie różnorodności w świecie i odkrywanie możliwości naszego mózgu i serca.
Jestem HR – owcem i  nieustanne ciekawią mnie odmienne talenty ludzi, motywatory ich zachowań, a także drogi dochodzenia do spełnienia zawodowego.

 

Materiał powstał w ramach cyklu #CareerFullyCharged.

Podczas Rekrutacyjnej środy czekamy na Was z symulacjami rozmów kwalifikacyjnych w sieci  (zapisy TUTAJ). Dodatkowo, na stronie znajdziecie teksty i nagrania poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, wraz ze wskazówkami, jak najlepiej się do niej przygotować. 

Pozostaw odpowiedź