Lato to okres sprzyjający nie tylko aktywnemu wypoczynkowi, wyjazdom i dorywczej pracy, ale to też czas nadrabiania zaległości przed monitorem 😉 Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czemu po wpisaniu konkretnej frazy w wyszukiwarkę wyskakują kolejno takie, a nie inne wyniki, a konkretny bloger generuje ogromne zasięgi – ten wakacyjny warsztat jest dla Was!

Tajemniczy zawód

Copywrier – to tajemnicze hasło pada bardzo często w kontekście reklam, marketingu i Internetu, ale czy jesteś w stanie bez zastanowienia powiedzieć, czym zajmuje się osoba wykonująca ten zawód? To nie tylko ciekawa propozycja zawodowa dla osób, które lubią pisać i marzą o karierze dziennikarskiej, ale również dla tych, którzy sprawnie odnajdują się w sieci, mają analityczny umysł i szybko wyszukują informacje. Dziś z usług copywritera korzystają nie tylko agencje reklamowe, ale większość firm, które chcą być widoczne w internecie – od portali medialnych po przedsiębiorstwa prezentujące katalogi produktowe, blogerów lub kogokolwiek, kogo stać na to, żeby płacić za prowadzenie swoich mediów społecznościowych. Bez pracy copywritera nie ma treści w sieci.

Czy każdy może zostać copywriterem?

Czemu nie? 😉 Wbrew pozorom nie wymaga to wybitnych zdolności literackich! Przynajmniej nie takich, których nie da się wyćwiczyć za pomocą regularnego pisania. Dziś zresztą Internet pełen jest skutecznych narzędzi, które pomagają w osiąganiu konkretnych celów – frazy kluczowe, pozycjonowanie, wtyczki do SEO na popularnych szablonach do tworzenia stron internetowych i wiele innych.

Czego dowiesz się na warsztacie?

Zaczniemy od zupełnych podstaw dla laików – dowiesz się, czym jest SEO i SEM, jak tworzyć posty i artykuły do sieci tak, żeby przykuwały uwagę. Porozmawiamy również o tym, czym się różni pisanie stricte literackie od tego do Internetu oraz jak odbiorcy patrzą w sieci. Nawet jeśli nie chcesz zostać copywriterem, ale po prostu dowiedzieć się, na jakie szczegóły zwracać uwagę publikując cokolwiek w sieci – wpadaj do Biura Karier 29 sierpnia!

Limit miejsc: 15

 

maszyna do pisania copywritera

Uwaga:

Żeby zapisać się na warsztat, skorzystaj z formularza rejestracyjnego (TUTAJ). Liczba miejsc ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy! Równocześnie, rezerwujemy sobie możliwość do przełożenia terminu zajęć w przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 6 uczestników).

Warsztat poprowadzi:

Agnieszka Gasińska – literaturoznawca, edytor tekstów literackich i copywriter.

Podróżuje przez świat na kozie.

Pozostaw odpowiedź