W listopadzie wracamy ze Studenckimi Czwartkami. Jakich szkoleń szukasz? Pomóż nam stworzyć ofertę na rok akademicki 2019/2020 i wypełnij krótką ankietę!

Po wakacyjnej przerwie wracają Studenckie Czwartki – cykl szkoleń dla studentów i absolwentów UŁ. Możesz mieć wpływ na tematy, które poruszymy w tym roku. Do 3 listopada możesz zagłosować na swoich faworytów lub zgłosić własny pomysł.

Co robiliśmy do tej pory?

Od 2017 roku w ramach inicjatywy zrealizowaliśmy kilkanaście spotkań. Poruszaliśmy różnorodne tematy. Wykorzystywaliśmy gry szkoleniowe, ćwicząc komunikację, negocjacje i współpracę w zespole. Sięgnęliśmy po techniki relaksacyjne, podpowiadając w jaki sposób radzić sobie ze stresem. Zmierzyliśmy się z obiektywem kamery i trudną sztuką autoprezentacji. Rozwijaliśmy kreatywność i szukaliśmy rozwiązań problemów w oparciu o Design Thinking. Zapraszaliśmy gości z zewnątrz, którzy dzielili się wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi na rynku pracy… A to tylko część propozycji, które przygotowaliśmy.

Jakich szkoleń szukasz?
Radzenie sobie ze stresem to jeden z ostatnich tematów, które poruszyliśmy. Jakie będą kolejne? Możesz mieć na to wpływ!

Jakich szkoleń szukasz?

Mamy sporo pomysłów na kolejne warsztaty, ale zależy nam na zestawieniu ich z Twoimi potrzebami. Dlatego uruchomiliśmy krótką ankietę, w której możesz oddać głos na interesujące Cię tematy (lub zgłosić własny pomysł).

Jakich szkoleń szukasz? Na odpowiedzi czekamy do 3 listopada.

Ankieta jest dostępna TUTAJ.

5 Responses to “Jakich szkoleń szukasz?”

  1. Jola, Odpowiedz

    Excel, PowerPoint

  2. Natalia, Odpowiedz

    Podatki, księgowość i rachunkowość

  3. Karolina, Odpowiedz

    Excel, LinkedIn w HR, employer brading, SEO/SEM, e-mail marketing, linking building

Pozostaw odpowiedź