Startują zapisy na kolejne warsztaty, realizowane w ramach Studenckich Czwartków. 16 grudnia zajmiemy się tematem komunikacji międzykulturowej. Sprawdź szczegóły!

 

 

Myślisz o karierze w międzynarodowym środowisku? Planujesz wyjazd na Erasmusa? Szukasz stażu za granicą? A może po prostu chcesz rozwinąć swoje kompetencje międzykulturowe? Te warsztaty pokażą Ci, jak przygotować się do współpracy z osobami z innych kultur i pozwolą zastanowić się nad Twoim postrzeganiem świata.

Zapraszamy na warsztaty Wstęp do komunikacji międzykulturowej, które odbędą się w czwartek, 16 grudnia (zaczynamy o 17:00). Zapisy w Serwisie Rekrutacyjnym Biura Karier UŁ.

Więcej szkoleniowych propozycji czeka na Ciebie TUTAJ.

 

Warsztaty poprowadzi:

 

Joanna Stompel – trenerka kompetencji cyfrowych, coach kariery. Prowadziła szkolenia w ramach programu Rozwój Kompetencji Cyfrowych realizowanych w partnerstwie z Facebookiem. Trenerka w projekcie Asy Internetu Fundacji Szkoła z Klasą i Google. Facylitatorka metody CSI:Lab opartej na Design Thinking w programie Projektanci Innowacji PFR. Na co dzień pracuje w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego, wspierając studentów w rozwoju zawodowym. Trenerka szkoleń międzynarodowych realizowanych w programie Erasmus+. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie oraz międzynarodowe szkolenie Training of Trainers organizowane przez SALTO Training and Cooperation Resource Centre.

Kontakt: joanna.stompel@uni.lodz.pl

Pozostaw odpowiedź