Szukasz niestandardowego stażu, który odmieni twoją karierę zawodową?

Firma PepsiCo, producent marek takich jak Pepsi, Lays czy Lipton Ice Tea, organizuje międzynarodowy konkurs dla absolwentów „Dare To Do More”.

Zgłoś swój przełomowy pomysł na zmianę w branży FMCG i wygraj dwuletni staż w PepsiCo oraz wspaniałe nagrody rzeczowe podczas europejskiego finału w Barcelonie!

TO WYZWANIE JEST DLA CIEBIE IDEALNE, JEŚLI:

• Jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem z maksymalnie trzyletnim stażem pracy.
  • Masz pełną dyspozycyjność, aby dołączyć do naszego programu dla absolwentów w styczniu 2021 r. (Z wyłączeniem stanowisk w Wielkiej Brytanii) lub we wrześniu 2021 r. (Tylko stanowiska w Wielkiej Brytanii).
  • Jesteś innowacyjny, pełen pasji i kreatywny.
  • Uwielbiasz szukać nowych możliwości i wyzwań.
  • Masz uprawnienia do pracy w kraju, o który się ubiegasz.
  • Mówisz biegle po angielsku.

Wyobraź sobie, że firma PepsiCo przekazała Ci 100 000 dolarów na wykorzystanie kolejnego dużego trendu w branży spożywczej.

Na czym byś się skupił, jak wykorzystałbyś ten trend i jak wprowadziłbyś swój pomysł na rynek? Twoja inspiracja może pochodzić z nowego produktu lub nowego smaku – ale może to być również coś szerszego, na przykład pozyskiwanie przyjazne dla środowiska, ruch slow food lub zrównoważone opakowanie.

Chcemy zobaczyć Twoją odpowiedź w prezentacji zawierającej nie więcej niż osiem slajdów treści.

Aplikuj tutaj: https://daretodomore.pepsico.com/europe?t=gytIL2RMLnJ51afU9ybRUQ

#PepsiCoDTDM #PepsiCoGrads #studentchallenge