Ruszyła rekrutacja do XI już edycji projektu „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” organizowanego w ramach programu Młodzi w Łodzi, odpowiadając na potrzeby zarówno biznesu, jak i młodych ludzi, poszukujących doświadczenia zawodowego i stawiających pierwsze kroki na rynku pracy.

Pomimo lockdown`u, przedłużajacej się pandemi i związanych z nią trudności, łódzcy pracodawcy mobilizują siły i optymistycznie patrzą w przyszłość, otwierając swoje drzwi dla młodych łódzkich studentów i absolwentów.

Jak działa progam stażowy Młodzi w Łodzi?

Dowodem na to jest program skierowany do wszystkich łódzkich studentów i absolwentów, w ramach którego można aplikować na płatne staże. Oferta jest bogata, bo 66 najlepszych łódzkich pracodawców oczekuje na przyjęcie ponad 360 stażystów. Wszystkie staże w projekcie są płatne od minimum 2800 zł brutto do nawet 5000 zł brutto na miesiąc. Wśród partnerów tegorocznej edycji programu znalazły się firmy z branż: BPO/SSC, IT, R&D, medycznej, drogeryjnej, biotechnologicznej, produkcyjnej, włókienniczej, automotive, logistycznej, budowlanej, elektrycznej, finansowej, księgowej, administracyjnej, prawnej, edukacyjnej czy marketingowej.

Staże pozwalają zapoznać się studentom z realnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi biznes, a także umożliwiają zdobyć zatrudnienie. Nasze doświadczenie pokazuje, że większość firm współpracujących z nami nawiązuję z wybranymi osobami dalszą współpracę po zakończonym stażu.

Przez 10-letni okres trwania projektu łódzcy pracodawcy zatrudnili blisko 1680 łódzkich studentów i absolwentów.

Rekrutacja

Rekrutacja kandydatów na staże potrwa od 1 do 30 kwietnia 2021 r. na stronie www.praktyki.lodz.pl.  A więc zaloguj się na stronie, wybierz ofertę dla siebie i daj się odnaleźć!

Stażyści zostaną wyłonieni w połowie czerwca, a staże będą odbywać się od czerwca do września.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: www.praktyki.lodz.pl oraz na Facebooku „Młodzi w Łodzi”.

Staże od Młodzi w Łodzi
Młodzi w Łodzi – program stażowy