Gra o Karierę

Aktualności

Zapowiedzi wydarzeń i relacje ze spotkań

Najbliższe wydarzenia

Sprawdź, co przygotowaliśmy w najbliższym czasie

 

Ty online - marka osobista w pracy i biznesie

Jak zyskać rozpoznawalność niskim nakładem pracy? Jak pokierować swoim rozwojem osobistym i zawodowym, by nie martwić się o brak zatrudnienia lub klientów? Jak odnaleźć siebie w świecie online i z łatwością realizować wyznaczone sobie cele?

Mówią, że marka osobista jest tym, co ludzie o tobie mówią, kiedy wychodzisz z pokoju. Czy aby na pewno chodzi tu tylko o to, jak postrzegają cię inni? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas webinaru „Ty online – marka osobista w pracy i biznesie”.

Skuteczne metody budowania marki osobistej online (i nie tylko)

Tom Peters, prekursor pojęcia „personal branding”, powiedział, że „najważniejsze, by przetrwać w biznesie w dzisiejszych czasach, jest bycie dyrektorem ds. marketingu marki TY”. Jak zatem nim zostać? Co należy zrobić, by stać się osobą rozpoznawalną, wiarygodną i z łatwością rozwijać swoją karierę?

Zapraszamy na warsztaty pogłębiające!

 

 

Projekt My Digital Life jest dedykowany studentom i studentkom Uniwersytetu Łódzkiego. Żeby wziąć udział w spotkaniach, potrzebujesz uczelnianego adresu email (w domenie @edu.uni.lodz.pl) i konta w Serwisie Rekrutacyjnym Biura Karier UŁ (TUTAJ dowiesz się jak je założyć).

Nie studiujesz na UŁ? Nic straconego - nagrania poszczególnych webinarów będą dostępne na stronie projektu.

15 czerwca (13.00-14.30) zapraszamy na webinar. 24 czerwca (10.00-12.00) odbędą się warsztaty pogłębiające. 


Monika Gawanowska – trenerka, strateg, coach, autorka książki „Marka osobista bez tajemnic”. Specjalizuje się w personal brandingu i LinkedIn. Od początku 2018 roku przeszkoliła ponad 3000 osób online i offline. Wystąpiła przed mniejszą lub większą publicznością kilkadziesiąt razy. Autorka wielu publikacji, m.in. w magazynie „Press”, „Marketing w Praktyce”, „Social media manager”, „Lider branży edukacyjnej” oraz w Dzienniku Gazecie Prawnej. Ekspertka platformy Her Impact, na której dzieli się wiedzą o LinkedIn, wspierając kobiety w rozwijaniu ich kariery zawodowej.

Zapisy na wydarzenia są dostępne w Serwisie Rekrutacyjnym Biura Karier UŁ.

Rejestracja na webinar odbywa się TUTAJ, a formularz zgłoszeniowy na warsztaty pogłębiające znajdziesz W TYM MIEJSCU.

Ważne: webinar jest otwarty dla wszystkich chętnych (po wcześniejszym zapisie), o zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń - kto pierwszy, ten lepszy! 

Nagrania

Oglądaj kiedy chcesz i jak chcesz - tutaj znajdziesz archiwalne webinary

O projekcie

Dowiedz się więcej na temat projektu My Digital Life

My Digital Life to projekt, który realizujemy wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) oraz Microsoft.

W ramach projektu My Digital Life wspieramy dorosłych oraz dzieci i młodzież w podnoszeniu kompetencji cyfrowych i informatycznych. Podczas webinariów, warsztatów i kursów online przybliżamy uczestnikom narzędzia pracy zdalnej, rozwijamy kompetencje cyfrowe niezbędne do jej wykonywania, a także przekazujemy wiedzę konieczną do uruchomienia własnego biznesu online - mówi Jacek Królikowski, prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability. Więcej informacji: TUTAJ.

Firma Microsoft pomaga 25 milionom osób zdobyć nowe umiejętności cyfrowe. Sprawdź ofertę darmowych kursów online: https://news.microsoft.com/skills

Kontakt

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Lumumby 14
91-404 Łódź

Pytania dotyczące projektu kieruj na adres mailowy:
szkolenia.bk@uni.lodz.pl

Pamiętaj, żeby w tytule wiadomości podać My Digital Life - to przyspieszy nasze odpowiedzi.

Do zobaczenia!