Ostatnio wszyscy przeżywamy trudny czas pod znakiem pandemii, dotyczy to zarówno sfery życia prywatnego, jak i możliwości podjęcia pracy zarobkowej. Jak zminimalizować napięcie i niepokoje dotyczące obecnej sytuacji?

Dziś wyjątkowo zamiast wpisu studenckiego  – wpis ekspercki. W filmiku Gosi znajdziecie odpowiedź na pytania o metody opanowywania stresu i podpowiedzi, jak rozpoznać pierwsze objawy napięcia w głowie i ciele. Usłyszycie również o modnym dziś mindfulness i kilku innych przydatnych technikach odzyskiwania spokoju.

Chcecie więcej? Zajrzyjcie na nasz kanał na YouTube. Więcej informacji na temat radzenia sobie ze stresem znajdziecie w tekście Małgorzaty Sinior, opublikowanym TUTAJ.

Autorka:

MAŁGORZATA SINIOR

Doradca zawodowy
Doradca kariery z bogatym doświadczeniem w pracy z różnorodnymi grupami klientów, na wszystkich możliwych etapach kariery zawodowej. Udzielam wsparcia w poszukiwaniu pracy, diagnozuję predyspozycje zawodowe w odniesieniu do realiów współczesnego rynku pracy.  W wolnym czasie walczę ze stresem praktykując jogę oraz mindfulness.

Tekst powstał w ramach cyklu #CareerFullyCharged.

Seria Czwartkowy focus należy do Ambasadorów Biura Karier UŁ. Członkowie zespołu, który od jesieni pracuje nad przygotowaniem eventu dla studentów, dzielą się z Wami pomysłami na efektywne wykorzystanie czasu.