Biuro Karier UŁ

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego

Profesjonalne wsparcie Twojej kariery

O nas

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego oferuje szeroki zakres usług dla studentów i absolwentów. Naszym celem jest wzmacnianie studentów różnych kierunków i wspieranie ich w odnalezieniu swojej zawodowej drogi. Zachęcamy do refleksji nad mocnymi stronami, talentami, doświadczeniem i zasobami. Umożliwiamy zdobywanie wiedzy i umiejętności przydatnych na rynku pracy. Oferujemy odkrywanie różnych możliwości zawodowych. Pomagamy w wyznaczaniu celu oraz stworzeniu planu rozwoju kariery.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i oddanych swojej pracy profesjonalistów: psychologów i socjologów gotowych do wsparcia Cię odpowiednio do Twoich potrzeb. Oferujemy różnorodne usługi dostosowane do Twojej obecnej sytuacji, od indywidualnych spotkań po duże wydarzenia: doradztwo zawodowe, coaching kariery, wsparcie przedsiębiorczości, oferty pracy i staży, szkolenia i warsztaty, targi pracy. Współpracujemy z najlepszymi firmami z regionu, aby zapewnić Ci źródło aktualnych informacji o rynku pracy oraz umożliwić kontakt z Twoim przyszłym pracodawcą.

Jesteśmy częścią Uniwersytetu Łódzkiego, wszystkie nasze usługi są bezpłatne. Nie możemy doczekać się spotkania z Tobą. Sprawdź naszą ofertę i odwiedź nas na Lumumby!

Spotkajmy się!

Znajdziesz nas na Lumumbowie i w sieci

SPOTKAJMY SIĘ!

 

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego

Lumumby 14, 91-4040 Łódź

+48 42 665 53 39

biurokarier@uni.lodz.pl

 

ZAJRZYJ NA NASZE SOCIAL MEDIA:

Biuro Karier UŁ

Right Menu Icon