• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 2 tygodnie temu

autoDNA

autoDNA.pl - Historia pojazdu online

Kim jesteśmy?
Jesteśmy jednym z największych serwisów w Polsce i Europie oferującym możliwość sprawdzenia historii pojazdu online. Dzięki nam wielu klientów uchroniło się przed kupnem pojazdu z nieznaną lub powypadkową przeszłością. Wraz z rozwojem naszej organizacji rozbudowujemy poszczególne działy, aby jeszcze sprawnej realizować biznesowe założenia autoDNA.
Kogo poszukujemy?
Jeśli lubisz działać w zespole, Twoja głowa jest pełna kreatywnych pomysłów, i chcesz poznać branżę informatyczną od podszewki to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas!

Młodszy programista PHP – Junior PHP Developer

Co możemy Ci zaproponować?
• Pracę w międzynarodowej firmie i realne perspektywy rozwoju, w tym udział w międzynarodowych projektach,
• Atrakcyjny pakiet szkoleń (szkolenia, kursy, dofinansowania do studiów, bezpłatne lekcje językowe);
• Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;
• Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne;
• Atrakcyjny system wynagradzania;
• Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, zlecenie (dla studentów), współpracę B2B;
• Narzędzia pracy (np. laptop, telefon);
• Dofinansowanie do zakupu okularów;
……… i pyszną kawę każdego dnia!

Czym będziesz się zajmować?
• Analizą, projektowaniem oraz implementacją oprogramowania po stronie serwerowej;
• Tworzeniem oraz optymalizacją części bazodanowych naszych aplikacji;
• Udziałem w pracach z zakresu przetwarzania rozproszonego, mikrousług, skalowania rozwiazań, big data;
• Współpracą z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania;
• Tworzeniem dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju usług i aplikacji.

Czego od Ciebie oczekujemy?
• Dobrej znajomości języka PHP 5/7 popartego doświadczeniem zawodowym;
• Podstawowej znajomości wzorców projektowych;
• Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych;
• (X)HTML,CSS,JQuery,Bootstrap;
• Znajomości MySQL/PostgreSQL;
• Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnej organizacji pracy;
• Znajomości jęz. angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.

Zakres obowiązków i warunki pracy zostaną szczegółowo omówione w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres kariera@autodna.pl

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ ASDIRECT Sp. z o.o.

Niniejszą informację otrzymałeś w związku z obowiązkami określonymi w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 14 maja 2016 r. L 119/1).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ASDIRECT Sp.z o.o., która jest Administratorem Twoich danych. Siedziba Administratora znajduje się w Łodzi. Nasze akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 349742, NIP 549-239-15-45, REGON: 121164104, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Skontaktować się możesz z nami: listownie: ul. Karolewska 13 C lok. 31, 90-560 Łódź, e-mailem na adres: kontakt@autodna.pl, telefonicznie pod nr: +48 22 350 01 28.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ASDIRECT Sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: kontakt@autodna.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy , a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Twoje dane osobowe przekażemy do Podmiotów zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) naszej strony oraz danych osobowych dla nas.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem kontakt@autodna.pl

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kariera@autodna.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook