Gandalf.com.pl

Moc wyboru

Gandalf Sp. z o.o.
Jesteśmy czołową firmą w branży e-commerce. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży księgarskiej, art. papierniczych, muzyki, gry, filmów itp. Ciągle rozwijamy i poszerzamy horyzonty naszego działania, dlatego też poszukujemy kolejnych osób, które swoją pracą i entuzjazmem przyczynią się do rozwoju firmy. Jeśli chcesz do nas dołączyć i czerpać przyjemność z pracy, wyślij do nas swoje zgłoszenie – być może czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Łódź, ul. Beskidzka 37

Pracownik ds. aktualizacji baz danych

Opis stanowiska:
• aktualizacja oraz uzupełnianie baz danych (dot. książek, zabawek, gier, kosmetyków, filmów)
• prace biurowe.

Wymagania:
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dobra znajomość obsługi komputera, środowiska internetowego oraz pakietu MS Office,
• zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
• mile widziany status studenta.

Oferujemy:
• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
• praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
• zniżki na cały asortyment w naszym sklepie,
• stała pensja.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres kadry@gandalf.com.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kadry@gandalf.com.pl