JTI Polska

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
-Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Uniejów, Kutno)

Czym będziesz się zajmować?

-Planowaniem w ujęciu krótkoterminowym – codzienną aktualizacją krótkoterminowego planu produkcji, przygotowywaniem raportów
-Planowaniem w ujęciu średnioterminowym – ustalaniem sekwencji zleceń produkcyjnych
-Planowaniem w ujęciu długoterminowym – uczestniczeniem w przygotowywaniu 3-letniego planu produkcji
-Optymalizacją planów produkcyjnych na podstawie informacji z działów Produkcji, Exportu oraz Zakupów
-Aktualizacją planu w ustalonych cyklach zgodnie z potrzebami w/w działów

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

-Wykształcenie wyższe
-Doświadczenie w planowaniu produkcji
-Znajomość środowiska MS Windows i MS Office – Excel w stopniu zaawansowanym
-Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
-Doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem typu SAP, co będzie atutem
-Znajomość VBA również będzie atutem
-Umiejętności analityczne
-Umiejętność pracy pod presją czasu