JTI Polska

Obowiązki

-Wspieranie Działu podczas codziennej aktualizacji krótkoterminowego planu produkcji/zapotrzebowań materiałowych
-Udział w przygotowywaniu miesięcznych planów produkcyjnych/zapotrzebowań materiałowych
-Uczestnictwo w optymalizacji planów produkcyjnych
-Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania

-Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (logistyka, zarządzanie, ekonomia)
-Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
-Znajomość środowiska MS Windows i MS Office – w szczególności Excel
-Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
-Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy

-Płatny staż (6 miesięcy)
-Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
-Możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce
-Dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
-Możliwość korzystania z siłowni na terenie fabryki
-Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Uniejów, Kutno)