• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 5 dni temu

PKF BPO Consult PKF BPO Consult

PKF BPO Consult

REKRUTACJA JEST PROWADZONA W TRYBIE ONLINE.

Zadania na tym stanowisku to:

  • księgowanie dokumentów źródłowych,
    sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,
  • segregacja i archiwizacja dokumentów,
    fakturowanie sprzedaży,
  • inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i  sprawozdawczości GUS i NBP,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów,
  • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów.
    Szukamy osoby posiadającej:
  • wyższe wykształcenie (tytuł magistra lub licencjat/studia podyplomowe) preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,
  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
    Mile widziana umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (Comarch, Navision, Symfonia, SAP).

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • szkolenie merytoryczne,
  • szkolenie językowe,
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
  • spotkania integracyjne, eventy, konkursy,
  • Świadczenia urlopowe,
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport),
  • program poleceń pracowniczych.

Zapraszam do zgłoszeń poprzez podany link aplikacyjny:

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: irmina.kluszczynska@pkfpolska.pl