• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 4 tygodnie temu

POLGEN Sp. z o.o.-Sp. K.

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowo-handlowy

Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:
• wystawianie faktur;
• kompleksowa obsługa zamówień od klientów;
• składanie zamówień do dostawców;
• umieszczanie informacji o produktach na stronie internetowej;
Po rocznym okresie przygotowawczym:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
• sporządzanie ofert cenowych i przetargowych (w zakresie doboru towaru i cen);
• budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami na powierzonym terenie;
• doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;
• dbałość o realizację założonych planów sprzedażowych i ich analiza;

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (biotechnologia, biologia lub kierunki pokrewne);
• dobra znajomość języka angielskiego;
• dobra praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
• czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;
• komunikatywność, dokładność, sumienność i asertywność;
• umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;
• umiejętność pracy pod presją czasu i warunkach stresowych;
• umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
• samodzielne, ambitne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
• niezbędne narzędzia pracy po okresie przygotowawczym: samochód, laptop, telefon komórkowy

Informujemy, że Administratorem danych jest Polgen Sp. z o.o.-Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ul. Puszkina 80. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: biuro@polgen.com.pl