• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Program Kariera Polska Rada Biznesu

IDEALNY KANDYDAT:

Idealny kandydat powinien posiadać bądź dążyć do nabycia wykształcenia w kierunkach: rachunkowość, zarządzanie finansami, ekonomia, zarządzanie projektami bądź inne pokrewne związane z analitycznym myśleniem.

Pożądanymi kompetencjami są:

-umiejętność pracy w zespole,
-otwartość i ciekawość oraz kwestionowanie rzeczywistości,
-elastyczność i szybkie dostosowanie do zmian, w końcu w projekcie jedyne co pewne to zmiana,
-umiejętność szybkiego uczenia się,
-skuteczna komunikacja,
-umiejętność obsługi pakietu office na poziomie zaawansowanym.

CEL STAŻU:

W BSS nauczymy Cię myśleć procesowo oraz jak korzystać z wiedzy zawartej w wielu obszarach merytorycznych. Celem programu stażowego jest rozwój stażysty z zakresu prowadzenia projektów strategicznych oraz wsparcie zespołu projektów centralnych zaangażowanych w realizację kluczowych projektów dla firmy.

ZADANIA STAŻYSTY:

-wsparcie w przygotowywaniu raportów prezentacji;
-wsparcie administracyjno-organizacyjne projektów strategicznych w obszarze finansów, księgowości ;
-wyszukiwanie niezbędnych informacji potrzebnych do realizacji projektów;
-wsparcie kierownictwa BSS przy opracowywaniu i wdrażaniu procedur i instrukcji;
-wsparcie w analizie danych finansowych, podatkowych;
-współpraca z innymi działami firmy w zakresie wskazanym w projekcie.

Business Support Solution SA (BSS SA) powstała, jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie rynku usługami outsourcingowymi.

JAK I DLA KOGO PRACUJEMY
Obecnie BSS SA świadczy usługi dla ponad 250 podmiotów z branży produkcyjnej, usługowej oraz handlowej, w tym sieci detalicznych. Wśród klientów BSS znajdują się m.in. emitenci notowani na rynkach GPW i NewConnect.

Standardy oraz proces obsługi Klienta BSS wyrosły na bazie doświadczeń i w ścisłej współpracy z Klientami – których jako prawdziwy partner biznesowy uważnie słuchamy i wraz z nimi pracujemy nad podnoszeniem jakości usług.

Zespół BSS tworzą ludzie o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym, m.in. biegli rewidenci, ACCA, doradcy podatkowi z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych centrach BPO oraz międzynarodowych firmach konsultingowych.

Więcej informacji o BSS znajdziecie: www.bssce.com oraz na Facebooku.

Czas trwania stażu – kwiecień-wrzesień
STAŻ PŁATNY 3500 ZŁ / MIESIĄC

Aplikacje należy składać bezpośrednio na stronie Programu Kariera pod linkiem:

BUSINESS SUPPORT SOLUTION – Nadzór Właścicielski – 2020

Staż oferowany jest w ramach 17. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu – jest to największy niezależny płatny program staży studenckich w Polsce.