Za nami trzecia edycja ogólnopolskiej akcji Biur Karier. Pora na podsumowanie Gry o Karierę.

 

Gra o Karierę to wspólna inicjatywa Biur Karier, mająca na celu promocję ich działalności i wzmacnianie współpracy pomiędzy ośrodkami akademickimi. Tegoroczna, trzecia edycja odbyła się między 25 a 29 maja.

 

Podsumowanie Gry o Karierę

 

W wydarzenie zaangażowały się Biura Karier z 35 polskich uczelni. Gra o Karierę zawitała do 14 województw i 19 miast. Ogółem odbyło się 91 wydarzeń: szkoleń, konsultacji i inicjatyw dedykowanych studentom. Po raz pierwszy wszystkie inicjatywy odbywały się w formie zdalnej, dzięki czemu dostęp do poszczególnych propozycji był otwarty dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od uczelni i kierunku studiów.

 

Gra o Karierę w Biurze Karier UŁ

 

Włączyliśmy się w organizację tegorocznej odsłony, akcji, dlatego pokusimy się o oddzielne podsumowanie Gry o Karierę, już w wydaniu UŁ.

Zaprosiliśmy Was do udziału w zdalnych konsultacjach CV oraz symulacjach rozmów kwalifikacyjnych online. Dodatkowo, na dedykowanej stronie zebraliśmy porady naszych ekspertek: Izabeli Sobolewskiej, Joanny Muzal i Małgorzaty Sinior, dotyczące rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych.

Jakie efekty udało się nam uzyskać? Spójrzmy na liczby:

  • zrealizowaliśmy 10 konsultacji CV,
  • 8 osób skorzystało z symulacji rozmów kwalifikacyjnych online,
  • spotkaliśmy się ze przedstawicielami 6 uczelni – oprócz najbliższych nam studentów Uniwersytetu Łódzkiego gościliśmy osoby z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Gdańskiej,
  • artykuły, które publikujemy w ramach cyklu #CareerFullyCharged zanotowały 374 odsłony;

Jeśli nie udało Ci się skorzystać ze wsparcia w ramach Gry o Karierę, nic straconego! W dalszym ciągu możesz zgłosić się na konsultacje CV i symulacje rozmów kwalifikacyjnych bez wychodzenia z domu. Szczegóły TUTAJ.

Więcej informacji i pełne podsumowanie Gry o Karierę znajdziesz na stronie wydarzenia.

Pozostaw odpowiedź