Do 4.03 2019 pracodawcy mogą zgłosić się, żeby poprowadzić w ramach Akademii Kompetencji warsztat dla studentów. To wyjątkowa okazja na budowanie wizerunku firmy oraz dotarcie do grupy potencjalnych pracowników.

Idea

Cykl bezpłatnych warsztatów prowadzony przez praktyków biznesu, profesjonalistów oraz firmy szkoleniowe. Celem tego wydarzenia jest wsparcie młodych ludzi w zdobywaniu kompetencji poszukiwanych na rynku pracy.

Uczestnicy

Warsztaty adresowane są głównie do studentów Uniwersytetu Łódzkiego zainteresowanych rozwojem zawodowym, otwartych na nowe wyzwania i pracę w grupie.

Tematyka szkoleń

Organizując Akademię Kompetencji stawiamy na tematykę szkoleń dopasowaną do zapotrzebowania naszych studentów.

W styczniu przeprowadziliśmy badanie potrzeb szkoleniowych wśród społeczności akademickiej. Z ankiety wynika, że największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dotyczące obsługi programu MS Excel. Studenci są zainteresowani także nowoczesnymi metodami zarządzania, analizą danych, zarządzaniem projektami, wykorzystaniem social mediów w pracy i personal brandingu oraz tematyką inteligencji emocjonalnej.

W tegorocznej, 20. edycji Akademii Kompetencji, planujemy realizację około 20 szkoleń, które pozwolą Wam rozwijać kluczowe kompetencje pod okiem praktyków.

Korzyści dla Partnera

Ukierunkowanie studentów na rozwój kluczowych kompetencji

Budowanie wizerunku firmy stawiającej na rozwój

Dotarcie do preferowanej grupy docelowej