SZKOLENIA I KONKURSY PRAWNICZYCH TARGÓW PRAKTYK I PRACY

2016_logo_prawnicze_targi_praktyk_i_pracy_krzywe_orange
http://targiprawnicze.pl/

 

 

 

 

 

 

 

BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory już po raz szósty zaprasza na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.
W dniach 15-16 marca 2016 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie w holu głównym oraz sali wystawienniczej nr 0.97 zaprezentują się wystawcy kolejnej edycji. Będą to nie tylko prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, ale również firmy ściśle związane z branżą prawną.

W ramach Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbywają się szkolenia oraz warsztaty poświęcone tematyce i zagadnieniom prawnych. W tym roku swoją wiedzą ze studentami i absolwentami będą dzielili się m.in. specjaliści z kancelarii: Bird & Bird, Paczuski Taudul oraz Karolina Wojciechowska Kancelaria Adwokacka. O aspektach zawodu radcy prawnego opowie Członek Komisji ds. Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, natomiast Kancelaria MDDP przygotowała praktyczne warsztaty dot. przygotowywania umów. Jak co roku, odbędą się również warsztaty Legal English przygotowane przez Sawicki LLB oraz Transkrypt. Szczegółowy harmonogram jest dostępny na stronie: http://targiprawnicze.pl/edycja-2016/cykl-warsztatow-i-szkolen-2016.

 

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres szkolenia@targiprawnicze.pl. W treści maila prosimy podać: nazwę szkolenia/szkoleń, imię, nazwisko i rok studiów. Zgłoszenia każdorazowo są potwierdzane.

 

W tym roku pojawiły się również nowe konkursy, w tym ogłoszony przez Kancelarię Raczkowski Paruch konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa pracy lub ubezpieczeń społecznych (http://targiprawnicze.pl/konkurs-na-najlepsza-prace-magisterska-z-zakresu-prawa-pracy-lub-ubezpieczen-spolecznych). Natomiast osoby zainteresowane tematyką rynków kapitałowych zachęcamy do udziału w konkursie Kancelarii Wolf Theiss (http://targiprawnicze.pl/konkurs-wezwanie-na-sprzedaz-akcji-spolki-publicznej).

 

Lista wszystkich konkursów i wydarzeń dostępna na stronie: http://targiprawnicze.pl/edycja-2016/turnieje-konkursy-2016

Pozostaw odpowiedź