Rozwój Kompetencji Cyfrowych – międzynarodowy projekt szkoleniowy Facebooka na dobre zagościł w Łodzi. W warsztatach, realizowanych przez lokalnego partnera inicjatywy – Uniwersytet Łódzki – uczestniczyło już blisko 300 osób. Dołącz do nich i odbierz wyjątkowy certyfikat!

W czwartek (25.04.2019) gościliśmy w Biurze Karier UŁ kolejną grupę osób, zainteresowanych rozwijaniem kluczowych kompetencji na rynku pracy. Tym razem przygotowaliśmy trzy sesje, pełne praktycznych wyzwań i narzędzi, ułatwiających odnalezienie się w realiach gospodarki cyfrowej. Uczestnicy wcielili się w projektantów aplikacji mobilnych, planowali kampanię reklamową w sieci i przekonali się, co potrafi sztuczna inteligencja. A to tylko kilka atrakcji, które przygotowaliśmy.

Nie było Cię z nami? Nic straconego! Kolejne szkolenia już w maju.

Czekamy na Twoje zgłoszenie TUTAJ. Pamiętaj, że możesz wziąć udział tylko w jednym szkoleniu, realizowanym w ramach programu.