Brakuje wakacyjnej oferty dla studentów? Na pewno nie u nas! Już w sierpniu rusza druga edycja wakacyjnego kursu kreatywności Przystanek Pomysł.

Przystanek Pomysł to inicjatywa, którą wprowadziliśmy do oferty Biura Karier UŁ w poprzednim roku. Chcieliśmy w ten sposób dać szansę na poszerzenie kompetencji osobom, które w roku akademickim nie zawsze mogą połączyć studia z uczestnictwem w proponowanych przez nas szkoleniach.

Format

Kurs obejmuje cztery spotkania, poświęcone kreatywności i technikom twórczego rozwiązywania problemów (łącznie 14 godzin). Zajęcia odbywają się od 8 do 13 sierpnia (z wyłączeniem weekendu) w godzinach popołudniowych (16.45-20.15) w Biurze Karier UŁ. Stawiamy na praktyczne zadania i ćwiczenia, osadzone w rzetelnej wiedzy. Każdy uczestnik, który weźmie udział w minimum 3 spotkaniach otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Dlaczego kreatywność?

Kreatywność jest jedną z kluczowych kompetencji na rynku pracy. Zapotrzebowanie na pracowników, którzy potrafią rozwiązywać problemy w twórczy sposób nie idzie w parze z dostępnością tego typu darmowych szkoleń. W sieci funkcjonuje sporo mitów, półprawd i stereotypów dotyczących kreatywności – jak choćby podział mózgu na twórczą i analityczną półkulę. Poprzez kurs dostarczamy rzetelną wiedzę i rozwijamy umiejętności powiązane z kreatywnością.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność. Kurs jest dedykowany przede wszystkim studentom UŁ, ale zachęcamy do udziału również absolwentów, studentów pozostałych łódzkich uczelni oraz licealistów.

Przystanek Pomysł – zapisy

Uruchomimy kurs w przypadku zebrania minimum 10 uczestników. Zapisy odbywają się TUTAJ.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje, w tym program kursu i relację z ubiegłorocznej edycji znajdziesz W TYM MIEJSCU.

Pozostaw odpowiedź