Po rocznej przerwie wracamy do Programu Ambasadorskiego. Zgłoś się i weź udział w wyjątkowym projekcie rozwoju kompetencji.

Masz dość teorii na studiach? Chcesz sprawdzić się w akcji? Masz pomysły na działania skierowane do studentów? Jeśli tak, Program Ambasadorski Biura Karier UŁ to propozycja dla Ciebie.

O co chodzi?

Żeby wziąć udział w Programie nie musisz mieć doświadczeń zawodowych, oszałamiającej średniej ani zrealizowanych projektów na koncie. Tutaj liczą się przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość i dobra organizacja.

Celem Programu jest stworzenie wydarzenia, skierowanego do studentów Uniwersytetu Łódzkiego, wpisującego się w profil działalności Biura Karier UŁ. Speed dating z absolwentami? Noc szkoleń? Piknik na Lumumbowie? Od Ciebie i zespołu zależy, jaką formę przyjmie event. Będziecie odpowiedzialni za badanie potrzeb, koncepcję, budżetowanie, pozyskiwanie partnerów i… sporo innych rzeczy (tak, to program dla ambitnych). A my? My zapewnimy Wam wsparcie organizacyjne, dostęp do sieci kontaktów i unikatowe szkolenia rozwojowe, które nie znajdują się w ogólnodostępnej ofercie Biura Karier UŁ. Na najlepszych czekają życzliwe referencje.

Co zyskasz?

• Rozwiniesz kluczowe kompetencje na rynku pracy
  • Zdobędziesz (faktyczne) doświadczenie w realizacji projektów
  • Rozbudujesz sieci kontaktów
  • Weźmiesz udział w dedykowanych szkoleniach
  • Poznasz w praktyce Design Thinking – podejście do twórczego rozwiązywania problemów

Jak będziemy pracować?

Rozpoczniemy (weekendowym!) szkoleniem wprowadzającym na przełomie października i listopada (wstępnie – 26-27 X). W trakcie roku akademickiego raz w miesiącu będziemy organizować popołudniowe spotkania (ok. 3 h), w trakcie których dopracujecie pomysł, weźmiecie udział w dedykowanych szkoleniach i podzielicie się bieżącymi zadaniami. Oprócz spotkań będziemy kontaktować się poprzez grupę na Facebooku, na którą będą trafiały wyzwania rozwojowe i kluczowe ustalenia.

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz dostępny na stronie Programu Ambasadorskiego (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do 7 października. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia do 14 października, a 6-8 osób zaprosimy do współpracy.