Jeżeli chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową już na studiach, współtworzyć wydarzenia na swojej uczelni czy poznać fantastycznych ludzi- wyślij nam swoje zgłoszenie.

Ambasadorzy KPMG to studenci zainteresowani karierą w branży audytorsko-doradczej, którzy na swoich uniwersytetach reprezentują KPMG, zapoznając społeczność akademicką z  programami rekrutacyjnymi dla studentów i absolwentów, a więc przede wszystkim z programem World of Audit, konkursami Tax’n’You i Ideas LoadingKlubem Kobiet Step Ahead czy Wolontariatem Studenckim.

To również  osoby, które chętnie podzielą się informacjami dotyczącymi KPMG, procesu rekrutacji oraz możliwości zatrudnienia w firmie.  Dzięki bezpośredniej współpracy z przedstawicielami działu HR dysponują oni najbardziej aktualnymi ofertami praktyk i pracy, szczególnie dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Ambasadorów KPMG znajdziecie w 10 największych ośrodkach akademickich w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku i we Wrocławiu. Na swoich uczelniach organizują standy oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia – warsztaty, prelekcje czy spotkania z ekspertami KPMG. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o inicjatywach odbywających się na Twoim wydziale – wejdź na stronę generationkpmg.pl/wydarzenia/ i sprawdź!

Co zyskujesz dzięki programowi Ambasadorzy KPMG:

• poznasz firmę od środka
  • zorganizujesz własne wydarzenia na uczelni
  • weźmiesz udział w szkoleniach merytorycznych i personal branding
  • poznasz ciekawych ludzi podczas zjazdów ambasadorskich
  • uzyskasz cenny wpis do CV
  • zyskasz skróconą ścieżkę rekrutacyjną do KPMG
  • dostaniesz iPhone na czas współpracy
  • opłaconą kartę miejską
  • na najbardziej aktywnego Ambasadora czeka atrakcyjne nagroda finansowa- 5 ooozł

Jeżeli chcesz zostać Ambasadorem KPMG zgłoś się do programu.

Wypełnij ankietę zgłoszeniową, zaprezentuj siebie (video, prezentacja, opis) i prześlij swoje zgłoszenie na adres kariera@kpmg.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca.

Regulamin programu Ambasadorzy KPMG 2020

Wszystkie szczegóły dotyczące programu i zasad aplikowania dostępne są na stronie internetowej https://generationkpmg.pl/programy/ambasadorzy/.