Jak zacząć poszukiwania pracy bez doświadczenia zawodowego? Mamy dla Was kilka skutecznych rad od naszej ekspertki od rekrutacji.

Nie pracowaliście wcześniej albo Wasze dotychczasowe doświadczenia zawodowe nijak się ma do branży, w której chcielibyście rozpocząć poszukiwania? Jest kilka prostych sposobów dostępnych dla każdego, kto chciałby zdobyć cenny wpis do CV! Jeśli jesteście ciekawi, jak urozmaicić swoje dokumenty aplikacyjne, obejrzyjcie poradnik rekrutacyjny, w którym Izabela Sobolewska zdradza, jak to zrobić:

 

Jeśli spodobał Wam się dzisiejszy odcinek, koniecznie wpadnijcie na nasz kanał na YouTube.

Autorka:

Izabela Sobolewska

IZABELA SOBOLEWSKA

Specjalistka ds. projektów
 Moją pasją jest ciągle uczenie poprzez dostrzeganie różnorodności w świecie i odkrywanie możliwości naszego mózgu i serca.
Jestem HR – owcem i  nieustanne ciekawią mnie odmienne talenty ludzi, motywatory ich zachowań, a także drogi dochodzenia do spełnienia zawodowego.

Materiał powstał w ramach cyklu #CareerFullyCharged.

Podczas Rekrutacyjnej środy czekamy na Was z symulacjami rozmów kwalifikacyjnych w sieci  (zapisy TUTAJ). Dodatkowo, na stronie znajdziecie teksty i nagrania poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, wraz ze wskazówkami, jak najlepiej się do niej przygotować. 

Pozostaw odpowiedź