SoDA Conference to największe wydarzenie organizowane przez SoDA, a zarazem jedna z głównych konferencji dedykowanych firmom IT w Polsce. Tegoroczne spotkanie branży odbędzie się pod hasłem The future is now. Trendy, które określają polskie Software House’y.

W ramach dwudniowego eventu zaplanowanych jest kilkanaście paneli dyskusyjnych
i wystąpień gości specjalnych. Wszystkim uczestnikom udostępniona zostanie przestrzeń networkingowa umożliwiająca nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a zwieńczeniem konferencji będzie gala SoDA Awards, podczas której przyznane zostaną nagrody branżowe.

Prelegenci i goście dyskutować będą m.in. o trendach kształtujących branżę, szansach
i wyzwaniach stojących przed polskimi firmami IT oraz o przyszłości rynku, w tym zmianach, jakie wywołała pandemia COVID-19.

Tegoroczne spotkanie zaplanowane jest na 23-24 września 2021 r. Debaty odbędą się w formule hybrydowej – stacjonarnie w Łodzi oraz zdalnie poprzez transmisję on-line. Oczywiście z zachowaniem obowiązujących standardów bezpieczeństwa epidemicznego.

Konferencja dedykowana jest przedstawicielom rynku IT, w tym członkom SoDA, jak i innym organizacjom zrzeszającym sektor technologiczny w Polsce. Organizatorzy zapraszają również przedstawicieli administracji publicznej i mediów.

O SoDA

SoDA (Software Development Association Poland) to związek polskich firm technologicznych, wytwarzających oprogramowanie oraz zajmujących się outsourcingiem usług IT. Organizacja powstała w 2018 roku i obecnie zrzesza blisko 130 firm o kapitale krajowym i zagranicznym, które łącznie zatrudniają w Polsce ponad 21 000 pracowników.

Misją SoDA jest integracja polskiej branży technologicznej oraz działania na rzecz jej rozwoju. Celem organizacji jest tworzenie społeczność IT, reprezentowanie jej interesów w kraju i na świecie oraz promocja Polski jako wiodącego rynku w zakresie tworzenia oprogramowania i outsourcingu usług IT na arenie międzynarodowej.

Kontakt: joanna.lach@sodapl.com

 

Pozostaw odpowiedź