Kurs MS Excel, konwersacje Business English i szkolenia z kluczowych kompetencji na rynku pracy – tak prezentuje się jesienna propozycja szkoleń w ramach programu Students’ POWER. Sprawdź szczegóły.

Projekt Students’ POWER to propozycja dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Jeśli jesteś na którymś z 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych (licencjackich lub magisterskich) możesz zgłosić się do projektu i wziąć udział w jednej z czterech ścieżek szkoleniowych.

W najbliższy czwartek (17 września) startują zapisy na kolejną edycję szkoleń. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ćwicz angielski, ogarnij Excela i rozwijaj kluczowe kompetencje

Startująca jutro rekrutacja dotyczy 1. ścieżki szkoleń. Co oznacza to w praktyce? Wybierasz kurs Profesjonalny Excel lub kurs Business English – konwersacje oraz dwa szkolenia miękkie z puli: Skuteczna komunikacja, Zarządzanie czasem, Kompetencje cyfrowe oraz Twórcze myślenie i rozwiązywanie problemów.

Każdy z kursów obejmuje 32 godziny zajęć, każde ze szkoleń miękkich – 16 godzin praktycznych warsztatów.

Zgłaszając się do projektu, decydujesz się na cały pakiet. Nie możesz zapisać się jednocześnie na angielski i excela albo brać udziału wyłącznie w szkoleniach rozwijających kluczowe kompetencje. Pakiet obejmuje 1 wybrany przez Ciebie kurs oraz 2 szkolenia miękkie. W dokonaniu wyboru pomogą Ci opisy szkoleń – znajdziesz je TUTAJ.

Ucz się bez wychodzenia z domu

Wszystkie zajęcia będą realizowane online, w oparciu o platformę MS Teams. Dzięki temu możesz wziąć udział w projekcie z dowolnego miejsca. Żeby ułatwić Ci pogodzenie nauki z uczestnictwem w projekcie, wszystkie zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych. Szczegóły znajdziesz w zakładce „Terminy” W TYM MIEJSCU.

Projekt Students’ POWER jest dedykowany przede wszystkim studentom, którzy przygotowują się do wejścia na rynek pracy. Jeśli już pracujesz, nadal możesz się zgłosić. Pamiętaj jednak o tym, żeby dostosować swój grafik zajęć do harmonogramu projektu. Jeśli wiesz, że będzie to niemożliwe – zostaw miejsce dla kogoś, kto będzie mógł w pełni skorzystać z projektu.

Jak się zapisać?

17 września na stronie projektu (LINK) zamieścimy formularz zgłoszeniowy. Będzie on dostępny do 21 września lub wcześniejszego osiągnięcia limitu miejsc. Liczy się nie tylko szybkość zapisów – po otrzymaniu Twojego zgłoszenia poprosimy Cię o wypełnienie testu znajomości angielskiego lub Excela (w zależności od wybranego przez Ciebie kursu). Wynik testu będzie miał decydujące znaczenie o zakwalifikowaniu do projektu. Wpłynie też na to, do jakiej grupy trafisz (kursy będą realizowane w 2. grupach: Praktyczny Excel w grupie początkowej i średnio zaawansowanej; kurs Business English – konwersacje w grupie A2/B1 oraz B2).

Jeszcze jedno. Podczas szkoleń będziemy korzystać z uczelnianych adresów email (@unilodz.eu) – pamiętaj o podaniu poprawnego adresu w formularzu zgłoszeniowym!

Więcej informacji

Szczegółowe informacje dotyczące projektu Students’ POWER, w tym: opisy szkoleń, ich terminy czy opinie uczestników pierwszej edycji znajdziesz na STRONIE PROJEKTU. Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (LINK).