Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu (EMSA) ogłosiła nabór na staże w sesji jesiennej 2019 r. Szczegółowe informacje nt. procedury aplikacji znajdują się na stronie internetowej EMSA.

Europejska Agencja Bezpieczeństwa Morskiego oferuje staże przez okres co najmniej 3 miesięcy i nie więcej niż 6 miesięcy. Program praktyk ma na celu zapewnienie stażystom doświadczenia zawodowego w dziedzinie bezpieczeństwa morskiego: ustawodawstwo, reakcja na zanieczyszczenia na morzu i współpraca między państwami członkowskimi w zakresie bezpieczeństwa na morzu. Szkolenie w służbie umożliwia uczestnikom zdobycie praktycznego doświadczenia dzięki swojej pracy i wprowadzeniu w życie wiedzę zdobytą podczas studiów lub kariery zawodowej. Dokładna informacja związane z działaniami i strukturą Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Morskiego można znaleźć, odwiedzając EMSA strona internetowa http://www.emsa.europa.eu.

EMSA przewiduje wybranie 9 uczestników. Termin rozpoczęcia stażu to 1 września 2019 r., data zakończenia: 29 lutego 2020 r.

Stażyści otrzymają miesięcznie dotacja w wysokości 1025,69 EUR oraz dodatek na koszty podróży.

Termin zgłoszeń, składnych tylko w formie e-maila, upływa 12 czerwca 2019 r.

Pozostaw odpowiedź