Wracają Studenckie Czwartki! W semestrze zimowym 2021/2022 przygotowaliśmy dla Was cztery propozycje. Sprawdźcie szczegóły.

Studenckie Czwartki to cykl popołudniowych warsztatów (nie tylko) dla studentów i studentek Uniwersytetu Łódzkiego. Propozycja jest skierowana do wszystkich osób, które chcą rozwijać kluczowe na rynku pracy kompetencje. Ćwiczymy komunikację, podpowiadamy jak efektywnie współpracować w zespole, dzielimy się sprawdzonymi technikami radzenia sobie ze stresem, wykorzystujemy narzędzia pobudzające kreatywność oraz… wiele innych umiejętności, które przydadzą się wam na studiach, w pracy i codziennych sytuacjach. A to wszystko w interaktywny, angażujący sposób.

W ostatnich tygodniach byliśmy zaangażowani w kilka dużych projektów szkoleniowych, przez co Studenckie Czwartki w semestrze zimowym 2021/2022 startują nieco później, niż zazwyczaj. Przygotowaliśmy dla Was cztery propozycje: po dwie w grudniu i styczniu.

Oferta – semestr zimowy 2021/2022

Rozpoczynamy 9 grudnia od spotkania, podczas którego przyjrzymy się wybranym technikom manipulacji i wskazówkom, jak się przed nimi bronić. Tydzień później odbędzie się kolejne szkolenie (temat w przygotowaniu). 13 stycznia będziecie mogli zastanowić się, czy prowadzenie własnej firmy to scenariusz dla Was. Ostatnią propozycją jest trening redukcji stresu w oparciu o mindfulness, na który zapraszamy Was 20 stycznia, tuż przed sesją egzaminacyjną.

Pełne zestawienie prezentuje się następująco:

Techniki manipulacji i wywierania wpływu. Jak się przed nimi bronić?
9 grudnia 2021 (17:00-19:00)

Wprowadzenie do komunikacji międzykulturowej
16 grudnia (17:00-19:00)

Własna firma – czy to coś dla Ciebie?
13 stycznia 2022 (16:00-18:00)

Trening redukcji stresu w oparciu o Mindfulness – nie tylko dla zestresowanych
20 stycznia 2022 (16:15-18:00)

Rejestracja na wszystkie szkolenia będzie odbywała się poprzez Serwis Rekrutacyjny Biura Karier UŁ. W TYM MIEJSCU znajdziecie krótki przewodnik, który ułatwi Wam odnalezienie się w jego funkcjach. Zapisy na pierwsze grudniowe spotkanie są już dostępne (TUTAJ), kolejne będziemy uruchamiać cyklicznie, na dwa tygodnie przed zajęciami.

One Response to “Studenckie Czwartki – semestr zimowy 2021/2022”

1. Kinga, Odpowiedz

Chętna !