Za niespełna miesiąc Święta – doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Rodzinne spotkanie – choć z nieco innej perspektywy – będzie tematem gry, którą przygotowaliśmy na ostatnie tegoroczne spotkanie w ramach Studenckich Czwartków.

„Zjazd rodzinny” to gra, w której dobra komunikacja i radzenie sobie z rozproszonymi informacjami są niezbędne do zwycięstwa. Wcielacie się w organizatorów spotkania wielopokoleniowej rodziny Sujeckich. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – w tym celu niezbędne będzie odkrycie relacji i wzajemnych powiązań w klanie Sujeckich. Waszym zadaniem będzie… o tym przekonacie się już 13 grudnia. Serdecznie zapraszamy!

W warsztacie może wziąć udział maksymalnie 14 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga:

Rezerwujemy sobie możliwość do przełożenia terminu zajęć w przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 6 uczestników).

Zajęcia poprowadzą:

 

Joanna Muzal – psycholog, trenerka i coach. Od ponad 10 lat zajmuje się wspieraniem różnych grup wiekowych i zawodowych w procesie poszukiwania zatrudnienia i odnajdywania swojego miejsca na rynku pracy. Ma na koncie ponad 5000 godzin indywidualnych konsultacji oraz szereg szkoleń. Entuzjastka zmian i elastycznego podejścia do rynku pracy. Wierzy, że autentyczność i  prawdziwe poznanie siebie są kluczem do satysfakcjonującej pracy.

 

 

Jędrzej Szynkowski – psycholog, doradca zawodowy, trener. W Biurze Karier UŁ wspiera studentów w ramach projektu KreaTOR Kariery, koordynuje Studenckie Czwartki oraz realizuje warsztaty – głównie z zakresu twórczego rozwiązywania problemów i kreatywności (w tym Przystanek Pomysł). Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gier, których elementy przenosi do swoich szkoleń.

 

 

 

Pozostaw odpowiedź